Tırnak Mantarını Bulaşmadan Yok Edin

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,469
Şehir
Seattle.
#1
Tırnağın kalınlaşıp şeklinin bozulması, renginin sarı, kahverengi ya da beyaza dönmesi, matlaşması ile kendini gösteren tırnak mantarı, el ve ayaklarınızın güzelliğine gölge düşürmesin. Wartner Nailexpert, tırnak mantarının diğer tırnaklara bulaşmasını önleyerek 4 haftada gözle görülebilir iyileşme sağlıyor.

Nem, bazı ayakkabı ve çoraplar, tekrarlanan tırnak travmaları tırnak üzerinde kalınlaşıp matlaşmayla kendini gösteren tırnak mantarına neden oluyor. Bulaşıcı olan tırnak mantarı, Wartner Nailexpert ile diğer tırnaklara bulaşmadan kolayca yok edilebiliyor.

Çift yönlü etki gösteren bir tıbbi cihaz olan Nailexpert, tırnak üzerine sürüldüğünde tırnak yüzeyinde ince bir film tabakası oluşturur. Oluşturulan bu film tabakası sayesinde mantarın yaşamasını ve gelişmesini sağlayan oksijene ve diğer besin maddelerine ulaşmasını ve yayılmasını engeller. Ayrıca içerdiği nemlendirici ve besleyici özellikteki gliserin ve D-panthenol ile birlikte tırnağı yeniden canlandırır, nemlendirip besleyerek daha hızlı uzamasını ve
sağlığa kavuşmasını sağlar.

Nailexpert ile ilgili klinik çalışmalar, 4 haftalık tedavi sonucunda; hastaların yüzde 56'sında, 12 haftalık tedavi sonucunda; hastaların yüzde 97'sinde sorunun giderildiğini gösteriyor.

 

Benzer konular

Top