1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Yaklaşık 6 ay içinde forumda köklü değişimlerin olacağı bir sürümle karşınızda olacağız. Sistemi test etmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.degisim-sanat.com/_xf2/
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"KIRMIZI" konulu resimler için anketimiz açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de ankete katılmaya davet ediyoruz...

Tokat Niksar Kız Meslek Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    729 ÇTL
    Niksar Kız Meslek Lisesi 1954 yılında Pratik Kız Sanat Okulu olarak eğitim ve öğretimine Halk eğitim binasında başlamıştır.
    1970-1971 Eğitim-Öğretim yılında Kız Sanat Ortaokuluna dönüştürülmüştür. Öğretimini Niksar Lisesinin ek binasının ikinci katında sürdürmüştür.
    1980-1981 Eğitim-Öğretim yılında aynı okulun bünyesinde Kız Meslek Lisesi açılmıştır.
    1996-1997 Eğitim-Öğretim yılından itibaren fiziki kapasitesinin yetersizliği nedeniyle Kız Sanat Ortaokulu kapatılmıştır.
    En son şekli ile Ulucan İlköğretim Okulunun 3. katında Kız Meslek Lisesi olarak eğitimini sürdürmektedir.
    2003-2004 öğretim yılından itibaren Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine Çocuk Gelişimi Meslek dersleri yüz yüze eğitim kapsamında hafta içi ve hafta sonunda verilmektedir.
    2006-2007 öğretim yılında Bilişim Teknolojisi bölümü açılmıştır.
    Okulumuzda Giyim ve Üretim Teknolojisi Alanı, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı ve Bilişim Teknolojileri Alanı olmak üzere 3 alanda eğitim verilmektedir.

İletişim
    Niksar Kız Meslek Lisesi [​IMG] Cepnibey Mahallesi Ulucan İlköğretim Okul Binası 3. Kat Niksar Tokat 60600

Sayfayı Paylaş