1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tolga Zengin Twitleri:)))

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve bivatandaş tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. bivatandaş

bivatandaş İnşirah İnşirah İnşirah

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    3.580
    Yer:
    Rüzgarı Gül Kokan TÜRKİYE'den
    Banka:
    163 ÇTL
    Beşiktaş-Sporting lizbon maçından sonra Beşiktaşlı taraftarların 3 gol yiyen Kaleci Tolga için attığı twitler..: )))

@uçamayanironman

Tolga'yı düğünümde bile oynatmam

@hikmet34
    Tolga zengin, biz fakir

@the_cetinkaya
    Allah bizi Tolga Zengin'le sınıyor

@FerdiCarrefour
    Tolga Zengin gidip Muslera'ya mum yaksın, çaput falan bağlasın

@Hhaande
    Saat olmuş 2, ben Tolga'yı düşünüp deliriyorum. Bu nasıl kader lan! Gecenin 2'sinde hiçbir erkeği düşünüp aşk acısı çekmedim lan ben. Tolga kim?

@SerkanLikeable

Tolga sen çocuğunu güldürmek için havaya atma, tutamazsın

@telvedekifincan
    Tolga soyunma odasında gözyaşlarını tutamayıp ağlamış. Daha gözyaşlarını tutamıyor, topu nasıl tutsun

@alicocansn
    Bütün günümü zehir ettin Tolga. Kaleye kova koysaydık yine top çarpar marpar bir şekilde kurtarırdı. Adamlar gözü kapalı gol atıyor artık

@ForzaSenBenYok
    Biri çıksa dün akşam hiç yaşanmadı zaten Beşiktaş'ın Tolga Zengin diye bir kalecisi de yok sen kâbus görmüşsün dese.

@Keskiner1987
    Tolga mac sonu gozyaslarini tutamamis. Bari onu tutsaydin be Tolga

2. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    futbol nankör bir oyundur,yarın beşiktaşlılar tolgayı omuzlarında taşırsa bu çok normal bir şey olur..maalesef günlük başarılar yada başarısızlıklar ölçü,

bivatandaş ve KıRMıZı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş