1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Torununu Doğurdu!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.767
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.914 ÇTL

Amerika'da fedakar bir anneanne kalp hastası olan kızı için hamile kaldı. Torununa taşıyıcı annelik yapan anneanne bu sayede torununu dünyaya getirmiş bilinen ilk anne oldu.

TEKLİF ANNEANNE'DEN GELDİ

ABD'nin Maine eyaletinde yaşayan 49 yaşındaki Linda Sirois , 25 yaşındaki kızı Angel Hebert yapılan testlerde hamilelik için riskli çıkınca, kendisine taşıyıcı anne olabileceğini söyledi.

Buna önce soğuk bakan genç kız daha sonra teklifi kabul etti. Birçok klinik, yaşından dolayı Sirois'e taşıyıcı anne işlemi yapmak istemedi. Sonunda Massachusetts eyaletinde bir klinik testlerden geçmek şartıyla olumlu yanıt verdi. Bu olumlu yanıtın ardından Büyükanne Linda tarihe geçecek bir şekilde hamile kaldı.

"RAHAT BİR DOĞUM YAPTIM BULANTI BİLE HİSSETMEDİM"

Angel Hebert'in yumurtalığı kocasının spremleriyle döllenip Sirois'in rahmine yerleştirildi.

Büyükanne, torunu Madden'ı 13 Ağustos'ta sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi. Daha önce dört doğum yapan Linda Sirois, "En büyük çocuğum üniversitede. O yüzden rahat bir doğum yaptım. Bulantı bile hissetmedim" dedi.

ANNESİ DOĞUM ODASINDAYKEN KIZININ YORUMU: KORKUNÇ

Kızı Angel, annesi doğum odasındayken yaşadıklarını "korkunç" diye niteledi. Oğlu Madden için ise "Şempanze gibi yiyor. Ama hiç ses çıkarmıyor" dedi.

2. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Anne anneye bak ya taş gibiymis megersem :D
    Yinede hos birsey degil...

3. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.063
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.158 ÇTL
    Hayırlısı.
    Ne desem bilemedim.
    Mide bulandırıcı yönlerini saymakla bitiremem.

Sayfayı Paylaş