1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Trabzon'dan Somali'ye yardım!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve aslann tarafından 9 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Trabzonsporlu futbolcular ve teknik heyet yoksulluk nedeniyle milyonlarca insanın ölümle karşı karşıya olduğu Somali'ye yardım edecek

Trabzonsporlu futbolcular ve teknik heyetin açlık, kıtlık, yoksulluk nedeniyle milyonlarca insanın ölümle karşı karşıya olduğu Somali'ye yardımda bulunacağı öğrenildi.

Kulüp idari menajeri Caner Çuvalcıoğlu, bordo-mavili takımın, kaptan Tolgan Zengin ve Serkan Balcı'nın önderliğinde Somali'ye yardım yapma kararı aldığını, teknik heyetin de buna katılacağını söyledi.

Bordo-mavili takım olarak Somali'de yaşanan açlığa duyarsız kalamayacaklarını ifade eden Çuvalcıoğlu, ''En kısa sürede toplayacağımız rakam ile Somali'ye katkıda bulunarak onlara yardım eli uzatacağız'' dedi.

HT

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Yine ne varsa benim güzel memleketimde var :)
    Allah korusun acaba biz bu durumda olsak bizede böyle yardım eli gelir miydi? :eek:

Sayfayı Paylaş