Trabzonlular “Turkcell Hafta’nın Maçı” Etkinliğiyle Futbola Doyacak

Katılım
23 Ekm 2015
Mesajlar
295
Beğeniler
15
Yaş
33
#1
Trabzon’da maç biletleri Turkcell’den hediye

Trabzonlular “Turkcell Hafta’nın Maçı” Etkinliğiyle Futbola Doyacak


Turkcell’in Kulüpler Birliği Vakfı işbirliği ile Spor Toto Süper Lig'de her hafta bir karşılaşma 'Turkcell Haftanın Maçı' adı altında oynanıyor. Yeşil sahanın coşkusunun Trabzon’a taşınacağı “Turkcell Haftanın Maçı” etkinliği için 23-24 Nisan tarihlerinde Trabzon Atatürk Meydanı’nda etkinlik alanı oluşturulacak. Trabzonlu futbolcular etkinlik alanında taraftarlarla bir araya gelecek.Spor Toto Süper Lig’in resmi iletişim sponsoru Turkcell, Kulüpler Birliği Vakfı (KBV) ile işbirliği imzalayarak vakfın ana sponsoru oldu. ‘Futbol Ne Güzel Şey’ söylemiyle Türk futbolunun marka değerinin yükselmesine katkı sağlamayı amaçlayan Turkcell, bu işbirliği çerçevesinde ‘‘Haftanın Maçı’’ projesini hayata geçirdi. Turkcell Haftanın Maçı karşılaşması, 24 Nisan Pazar günü, saat 20.00’de Trabzonspor - Fenerbahçe arasında Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda oynanacak.


Turkcell etkinlik alanında maç bileti kazanma fırsatı


Yeşil sahanın coşkusunun Trabzon’a taşınacağı “Turkcell Haftanın Maçı” etkinliği için

23-24 Nisan tarihlerinde tarihlerinde Trabzon Atatürk Meydanı’nda biretkinlik alanı oluşturulacak.Etkinlikten bir gün önce, şehir içinde mobil araçlar ve ekiplerle ön tanıtım yapılacak. Etkinlikler, 2 gün boyunca 10.00 – 21.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.Trabzonlu futbolcular etkinlik alanında taraftarlarla bir araya gelecek. Turkcell etkinlik alanında ve Trabzon’daki mağazalarında maç biletlerinin hediye edileceği organizasyonda, ziyaretçiler birbirinden eğlenceli futbol aktiviteleriyle keyifli saatler geçirecek. Maçı izlemek için gerekli Passolig kartı olmayan futbolseverler, Turkcell etkinlik alanında ücretsiz olarak kart sahibi olacak.

GollerCepte üyeleri golleri ücretsiz izleyecek

GollerCepte’nin 4 büyük takım taraftarı için hazırladığı uygulamalara sahip kullanıcılar, Turkcell Haftanın Maçı’nda atılan golleri de cep telefonlarından ücretsiz izleyecek. Taraftarlar uygulamaları indirmek için Apple ve Google uygulama dükkânlarını ziyaret edebilir ya da GC yazıp 2222’ye gönderebilirler. GollerCepte servisini seçenlere videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Turkcell’in 13 yıllık futbol yolculuğu


Futbola desteğine ilk olarak 2002 Dünya Kupası öncesi A Milli Takım sponsorluğuyla başlayan Turkcell, 2003-2010 yılları arasında Anadolu kulüplerine göğüs reklamı sponsoru oldu. 2005-2010 yıllarında da Süper Lig’in ilk isim sponsoru olan Turkcell, 2010’dan günümüze Türkiye Futbol Federasyonu’nun ana sponsoru olarak Türk futboluna değer katmaya devam ediyor.
 
Top