1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Travian Yeni sürüm Hileler Beyond yeni sürüm

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 14 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Çok güzel bir sürümü Sunmak İstedim sizlere.Umarım işinize yarar

İlk Önce Mozilla Firefox 3 ü indiriyoruz herhangi bi sürümü olabılır farketmez ...
    İşte Link Burada
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Daha Sonra - GreaceMonkey Yüklememiz Gerekiyor Firefox Eklentisi Olarak Onunda Linki Burada [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

sağ üstten izin ver e basıyoruz eğer cıkarsa..

şimdi kura basıyoruz.
    Yüklü oldugunu anlamamız için mozillanın sağ altında bu simgenin oldugunu gormemız gerekiyor

Daha Sonra BU LİNKTEN BEYOND PAKETİNİN 1. SİNİ İNDİRİYORUZ

ardından çıkan pencereden yükle diyoruz.
    2. Paketi de buradan indiriyoruz:[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

yine çıkan pencereden yükle diyoruz.
    Sininde yüklü olup olmadıgını anlamamız için Greacemonkey'e sağ tıklayıp işaretli olup olmadıklarına bakarız. resimdeki gibi

AYRIYETTEN 15-7 TARLA BULUCU YADA DEMIR , TUĞLA ,ODUNLU KÖY BULMAK VE %25 Lİ VAHALARI BULMAK ICIN TRAVIAN MAP ANALYSER INDIRMEK ISTEYENLER

ANLATIMI AŞAĞIDAKİ RESİMDE.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Trivan, trivan trivan her yerde duyuyorum adını ne buluyosunuz bu trivanda ya :)

3. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    BeyonD 'un avantajları
    İnşaatlar için gerekli hammadde miktararı ve seviyelerin üzerideki renkler ile hangisini geliştirebileceğini ögrenebiliriz. Mesela Dairenin içi beyaz ise geliştirebiliriz. Pembe ise geliştiremeyiz gibi..

Ne kadar hammadde gerektiğini ve hammaddenin ne zaman yeteceğini çok açıklayıcı bir şekilde veriyor

4. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    yorumsuz ne diyorsun iki msn adresim sadece travian oyuncuları için var o adresleri oyun oynarken kullanıyorum ve kimdi diye düsünmüyoruz konusmamız aynen şöyle server kaçta oynadın köy adı neydi :D haha

bu hileleri az kullanmadım kolay kolay yakalanma olmaz sadece şikayet üzerine oluyor yani ben hile kullanıyorum diye serverde reklamını yapmazsan yakalanmazsın :D

5. ssanall

ssanall Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Language bu secenek ne ise yariyor ve usttekini yuklemek icin linki verebilirmisin simdidien tsklr

6. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Language: Dil yada lisan anlamına geliyor. Dolayısıyla Dil seçmenizde yardımcı olacak bir secenek.Diğer sorunuza gelince konu içinde geçen tıkla ibaresini tıkladıgınızda gerekli linklerden indirme işlemini yapabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş