1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

TRT Arşivlerinden Türk Sanat Müziği 20.000 nota

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Kroker tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kroker

Kroker Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    TRT ve Özel arşivlerden derlenmiş, saz eserleri dahil 20.000 eserin nota ve şarkı sözleri. Partlar birbirinden bağımsız ve şifresizdir.

SAZ SEMAİLER, PEŞREVLER, SİRTOLAR, LONGALAR GİBİ HER TÜR SAZ ESERLERİNİN BULUNDUĞU NOTALAR.

Not: Daha önce verdiğim linkler, bu arşivleri ticaret konusu yapan kişilerce şikayet edilmiş ve rapid tarafından bloke edilmiştir. Bu nedenle linki dlc dosyası olarak veriyorum, bu şekilde korunması daha kolay olur. dlc dosyası şeklinde verilen linkleri indirmek için, jdownloader programına ihtiyacınız olacak, program ücretsiz olarak net'te bol miktarda mevcuttur.

Nota linkleri kırık olduğu için konu kilitlendi...

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Çok teşekkür ederim.Harika bir paylaşım olmuş.Ellerinize sağlık.

Konu sabitlendi.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Konu ilgimi çekti bir ara incelicem paylaşım için teşekkürler.

4. kadiud

kadiud Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    merhaba. ben kadir.sizlerle tanıştığım için çok memnunum.sanat müziği aşığı biriyim.ud çalmaya çalışıyorum.trt arişvlerinde bulunan eserlerin söz ve notalarından faydalanmak istiyorum.bir de uzun zamandır aradığım ;bu akşam ağlatıyor bütün şarkılar beni adlı şarkının sözleri,müziği ve notasını nasıl bulabilirim.yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Rıdvanaabi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş