1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tune Me Pro v2 1 9 4 (todas las versiones)

Konusu 'Android Uygulamaları' forumundadır ve neco77 tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. neco77

neco77 Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    934 ÇTL
    [​IMG][​IMG]
    Müzik ve Ses

Dinle Me O━┳┳ PRO tuşuna basın. İndir ve kilidini açmak için bu tuşa açın, daha sonra ayrı ayrı tam app "Dinle Beni" download.

Tutanak Dinle Me T-Pain ile ünlü ses etkisi ile vurur - Android # 1 pitch düzeltme uygulaması . T-Pain, Kendrick, Drake, Wiz Kid Ink, Katy Perry, ve daha fazlası dahil olmak sevdiğiniz hip-hop sanatçıların o yener ile sonraki seviyeye alın. Dinle Beni müzisyenler ya da parti eğlence kalkınan için idealdir.

Pro Özellikler:
    ★ İthalat sınırsız atım. Desteklenen .mp3 ve diğer formatlar - herhangi telefonunuzun kütüphanesinde şarkıyı kullanın
    ★ reklam yok!

Anahtar, e-posta support@atonality.io çalışma ve değilse elle hesabınızı açmak gerekir.

Bedava Özellikler:
    ★ Pitch düzeltme
    ★ 10+ ücretsiz atım
    ★ paylaş kaydetmek ve zil sesi olarak ayarlamak şarkıları
    ★ Hızlı işleme - kaydederken etkisi arka planda uygulanan
    ★ Özel temalar - 9 renk seçenekleri

Gelişmiş Kayıt ve Düzenleme Özellikler:
    ★ Mikser - vokal ses seviyesini ayarlamak ve ayrı yendi
    ★ Klip Işık - çok yüksek sesle şarkı varsa yanar
    ★ Dalga Ekran - Kayıt sırasında beat görselleştirme yardımcı ipuçları verir
    ★ Tracks hizalayın - senkronize parçaları tutmak

Google play