1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türk Bayrağına Farklı Bakış

Konusu 'Resimler' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Neyi bulmak istiyuorsan öyle bakarsın.

ALLAH bile TÜRK milletini yüceltip onun Bayragini alip gökyüzüne cikariyor. O yüzden hicbir kuvvetin ve milletin TÜRK Bayragini asla bu Vatan topraklari üzerinde dalgalanmasini engellemeye gücü yetmez. Buna cüret edenlerinde sonlarini tarih kitaplari cok güzel yaziyor

2. ÇAKAL_31

ÇAKAL_31 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Güzel çalışma nerde bu vatan severler hani yorumlar.

3. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    emeğine sağlıkk..

4. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    Biz çağırılmışız anladık ama bir kısmı vatanseverse diğerleri ne sever onu anlamadık :) !!!
    Bu arada yorumumu da yapayım tıpkı istediğiniz gibi. Onun her dalgalanışında sanki kalbim aşık olmuşum da aşkımı görmüşüm gibi atıyor.Her ona bakışta aklımdan atalarımın yaşadıkları geçiyor ve binlerce kez şükrediyorum ve yine her ona bakışta iyi ki Türk'üm ,iyi ki böyle şanlı,güzel,anlamlı bayrağı olan bir milletin mensubuyum diyorum.İtirazı olana,karalamaya çalışana,çamur atana da gülüp geçiyorum....!!!

5. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Sakin yanlis anlama ama benim en cok KIZDIGIM bir cümlede bu Türk olupta vatan sever olmayan varmi. Zaten vatan sever degilse ben o kisinin Türklügünden süphe ederim.

Neyse konuya dönelim ben cogu üyemizinde bildigi gibi Avusturya-Viyanada yasamaktayim bunu bu konuda özellikle belirtme sebebim ise gecenlerde yukaridaki fotograflara yansiyan görüntülerin dahada belirgin(Yani tam anlamiyla bayragimizi animsatan) olani burada yasandi.

Bu olayin gökyüzünde oldugunu(Ben o esnada iceride bürodaydim) ayni is yerindeki alman söferlerin Ey TÜRKLER sizin bayraginiz gökyüzünde dalgalaniyor(inanin abartmiyorum bu sekilde söylediler) diye bize haber vermeleri sonucunda ögrendik.Tüm Türk arkadaslarla beraber disariya cikip Gökyüzüne baktigimizda yasadigim duygulari size anlatmam imkansiz helede bu olay Ülkenizden Vatan topraklarindan ayri bir yerde yasaniyorsa gerisini siz düsünün.

ALLAH bile TÜRK milletini yüceltip onun Bayragini alip gökyüzüne cikariyor. O yüzden hicbir kuvvetin ve milletin TÜRK Bayragini asla bu Vatan topraklari üzerinde dalgalanmasini engellemeye gücü yetmez. Buna cüret edenlerinde sonlarini tarih kitaplari cok güzel yaziyor

Ey Türk bayrağı Ey Türk Bayrağım

Vatanımın sembolü Namusum !

Sana uzanan eller kırılsın uğrunda 90 bin şehit arkada 90 bin gözü yaşlı ana bırakılan. Su yerine uğruna kan ile sulanan toprağımızın bu ülkemizin vatanımızın bayrağına namusumuza uzanan eller kırılsın. Kötülüğünü düşünen kalpler kahrolsun yokolsun.Çokmu yanlızsın Bayrağım ?Emanet edildiğin bu devlet bile seni korumaktan aciz AY YILDIZIM namusum ! Korkma yılma senin yanında bizler varız Vatanımızın sembolü.Bizler OSMANLI TORUNLARIYIZ senin yanındayiz asla yılma korkma.Sen daima dalgalanacaksın ! Bu ülke sensiz bir hiçden ibarettir ülaaai ülke eden kalbimizi fet eden sensin şanlı bayrağım seninle atar seninle durur. Her nefesimizde seni anarız gerekiyorsa sırf senin uğruna yaşar, uğruna dünyayı yerinden oynatırız.

Sen bizim Namusumuz`sun
    AY YILDIZIM...

Sayfayı Paylaş