1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

TÜRK buluşları serisinden!...

Konusu 'Komik Resimler' forumundadır ve sorumsuz tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    180 ÇTL
    Arkadaşlar sıze komık TÜRK ıcatlari serisi
    sigara yakma da son nokta her işyerine her alışveriş merkezine bulanması gereken bir cihaz

market arabasında son nokta bu bulus cok satar ama alacak market bulmak lazım içinizde market sahibi varsa bunu seri uretime gecirelim arkadaşlar inan cok tutar :D:D:D
    teknolojiyi yakından takip eden herkesin yanında bulunması gereken ekipmanlardan guzel bir calısma yapmıs mucit arkadas...tebrik ediyorum....

iste arkadaşlar hispasatı ceken uyduyu taktimimdir (uydu işiyle ugrasanlar bu uydunun ne kadar zor bulundugunu ve ne kadar kiymetli oldugunu bilirler:D)eger cekmezse paranız iade :D

valla bu mucitin ne buldugunu ben keşfedemedim belki bilen arakadaslar olabilir yorumlarınızı bekliyorum....??