Türk İşi Komedi

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,858
Beğeniler
136
#1
“Dünya’nın her yerinde geçerli tek bir dil vardır: Aşk..”

Bir Tim’s Production&Sugarworkz ortak yapımı olan “AŞK TUTULMASI” adlı filmin çekimleri 21 Haziran’da başladı.

Yönetmen Murat Şeker, romantik – komedi tarzındaki “AŞK TUTULMASI” isimli yeni filminde aşk ve tutulmayı en eğlenceli haliyle ele alıyor.

“AŞK TUTULMASI”’nın başrollerini “Elveda Rumeli” ile çıkış yapan Tolgahan Sayışman ve “Yaprak Dökümü” dizisinin başarılı ismi Fahriye Evcen üstleniyor. Tolgahan Sayışman fanatik bir futbol taraftarını canlandırırken Fahriye Evcen aşık olduğu aşka küsmüş işkolik bir sigortacıyı oynuyor.

Sevilen oyuncular “AŞK TUTULMASI” isimli filmde sinemaseverlerle buluşuyor.

“2 Süper Film Birden ve Plajda”’nın ardından üçüncü filmi için hazırlıklara başlayan Murat Şeker, 2 Süper Film Birden’den sonra ikinci kez hem yapımcı hem de yönetmenliğe soyunuyor.

Yurtdışında Emir Kusturica başta olmak üzere Hal Hartley ve Fatih Akın gibi birçok yönetmenle çalışan Tim Seyfi, “En Son Babalar Duyar” dizisiyle isminden söz ettiren Ali Erkazan, başarılı sanatçılar Suzan Aksoy, Ayten Uncuoğlu, Murat Akkoyunlu ve Yasemin Öztürk ise filmin diğer oyuncuları.

Sarp Apak, Erhan Emre ve Feridun Düzağaç gösterecekleri performanslarla filme konuk oyuncu olarak renk katacaklar. Ayrıca filmde 500 figuran da rol alacak..

“Aşk Tutulması”; Bir Futbol taraftarının hikayesi üzerinden, seyirciye aşk ve tutkuyu anlatmayı amaçlayan, eğlenceli romantik-komedi türünde bir film olarak özetlenebilir.

35 mm olarak çekilecek filmin 140 kopya ile 31 Ekim 2008 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor..

KONU
Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Uğur, bir ilaç mümessilidir. Gündelik hayatında gayet sakin bir kişiliği varken, söz konusu futbol olduğunda bambaşka bir adam olmaktadır. Kazanma arzusu ve totemler onu diğer fanatiklerden ayıran en büyük özelliğidir. Annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan Uğur, annesinin evlenme baskısından sıkılmıştır. Pınar ise bir sigorta şirketinde çalışmaktadır. Söz konusu evlilik olduğunda, Pınar da aynı baskıyı annesinden görmektedir. Pınar ile Uğur bir trafik kazası sonucu tesadüfen tanışırlar. Bu tanışma hem Uğur’un ve hem de Pınar’ın hayatında köklü değişikliklere neden olacaktır.
 
Top