1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Turkcell Global Bilgi Artvin’de Üçüncü Yılını Kutluyor

Konusu 'Operatör Haberleri' forumundadır ve Barış toprak tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Barış toprak

  Barış toprak Aktif

  Katılım:
  2 Haziran 2014
  Mesajlar:
  388
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  730
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  639 ÇTL  Turkcell Global Bilgi Artvin’de Üçüncü Yılını Kutluyor


  Turkcell Global Bilgi 150 kişiyle Ziraat Bankası ve Halkbank müşterilerine hizmet verdiği Artvin’deki çağrı merkezinin 3. yaşını kutluyor.


  Avrupa’nın en iyi çağrı merkezi Turkcell Global Bilgi, 2011 senesinde yatırım gerçekleştirdiği Artvin’de 3. yılını kutluyor. Ziraat Bankası ve Halkbank müşterilerine hizmet veren merkez, Artvin’de geçtiğimiz yılın en yüksek prim ödeyen şirketlerinden biri olurken, aynı zamanda şehirde en fazla istihdam yaratan şirketler sıralamasında ikinci olmuştu. Kuruluş aşamasında 50 kişi ile hizmet vermeye başlayan merkez, bugün 150 kişiye istihdam sağlıyor.


  Ayda 600 bin çağrı


  Çalışanlarının % 80’i kadın, %20’sinin erkek olduğu merkezde aylık ortalama 600 bin çağrı gerçekleştiriliyor.


  Turkcell Global Bilgi Yeni Operasyonlar Müdürü Seyhan Kamçı konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Turkcell Global Bilgi olarak Karadeniz’deki ilk yatırımımız olan Artvin lokasyonumuzda 3 yılı önemli başarılarla geride bırakmış olmaktan ötürü son derece mutluyuz. Burada yüzlerce gencimize iş imkanı tanıyor, şehrin ekonomisinin canlanmasına önemli katkılar sağlıyoruz. Son derece modern bir çalışma ortamı hedefleyerek kurduğumuz Turkcell Global Bilgi Artvin Çağrı Merkezi’yle hem Artvin’in hem de ülkemizin geleceğine yatırım yaptığımıza inandık. 3 senenin sonunda gerçekleştirdiğimiz işlere baktığımızda da bu inancımızda ne kadar haklı olduğumuzu bir kez daha anlamış olduk. Bu merkezlerimizde elde ettiğimiz başarı hizmet verdiğimiz Ziraat Bankası ve Halkbank için farklı iki ilde yeni çağrı merkezleri açmamıza vesile oldu. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Artvin’e yatırım yapmaya, gençlerimize, kadınlarımıza yeni istihdam alanları oluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”
   

Sayfayı Paylaş