1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Turkcell Global Bilgi’de yeni atama

Konusu 'Operatör Haberleri' forumundadır ve Barış toprak tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Barış toprak

Barış toprak Aktif

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    730
    Banka:
    639 ÇTL

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi’de, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısıpozisyonuna Dilara Oğur getirildi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Dilara Oğur kalite yönetimi alanında sırasıyla Yöndes Yönetim Danışmanlığı ve Peritus firmalarında görev aldı. 1999 yılında Turkcell ailesine katılan Oğur, Turkcell’de kalite yönetimi, proje ofisi, operasyonel verimlilik, organizasyonel gelişim, performans ve yetenek yönetimi, ücretlendirme ve yan haklar gibi çeşitli konularda çalıştı. 2010 yılından bu yana Turkcell Superonline, GlobalTower, Best, Astelit, Turkcell Europe, KKtcell ve Inteltek’den sorumlu Grup Çalışan İlişkileri Direktörü olarak görev yaptıktan sonra 10 Haziran tarihi itibariyle Turkcell Global Bilgi’de, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısıpozisyonuna getirildi.

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Gecen yaz burada staj yapicaktim okul sirun cikarmasaydi.. Ben ortami baya sevmistim.. En guzeli de kiyafet serbestligi kotunu ceken ise geliyor :P

Sayfayı Paylaş