Turkcell Global Bilgi’den “Yaza veda şenliği”

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
Turkcell Global Bilgi’den “Yaza veda şenliği”
Turkcell Global Bilgi “Yaza veda şenlikleri” düzenledi. Yaklaşık 4 bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen şenliklerde çalışanlar birbirinden renkli etkinliklerle yazı uğurladı, düzenlenen yarışmalarda sürpriz hediyeler kazandı.
Turkcell Global Bilgi İzmir, İstanbul, Erzurum, Diyarbakır, Ankara ve Trabzon lokasyonlarında yaklaşık 4500 çalışanın katılımıyla “Yaza veda şenlikleri” düzenledi.
Açık havada piknik organizasyonuyla gerçekleştirilen şenlik boyunca çalışanlara dondurma, meyve, çikolata, lokum gibi ikramlar bulunulurken, lokasyon bahçelerine dev şelaleler kuruldu, isteyene hamakta mola keyfi sunuldu. Ayrıca düzenlenen top sektirme, ip atlama, mısır yeme gibi yarışmalar ile çalışanlar, kahve makinasından, I-pad’e kadar birçok sürpriz hediye kazandı, Instagram üstünden #tgbsocialclubegleniyor hashtaginde de en eğlenceli fotoğraflarını paylaştı.

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Dilara Oğur konuyla ilgili yaptığı açıklamadaŞirket çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını üst noktalarda tutmayı çok önemsiyoruz. Bu yüzden sene içerisinde iş stresini azaltacak, daha çok kaynaşmamızı sağlayacak birbirinden renkli şirket içi etkinlikler düzenliyoruz. Yaza veda şenliklerimiz de bu organizasyonlarımızdan bir tanesiydi. 6 farklı lokasyonumuzda binlerce çalışanımızın katılımıyla çok renkli bir etkinlik yaptık, yaza güle güle dedik. Önümüzdeki dönemde de çalışanlarımızın mutluluğu ve motivasyonu için birbirinden farklı organizasyonlar yapmaya devam edeceğiz.” dedi.
 

Benzer konular

Top