1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Turkcell Zam Yaptı...

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve sherry tarafından 25 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    Turkcell, kısa mesaj ve bağlı servisleri, bireysel ve kurumsal ses tarifelerinin belirli yönleri ve ön ödemeli kontör kart ücretlerinde bugün itibarıyla ortalama yüzde 3,66 oranında zam yaptı.
    Turkcell, kısa mesaj ve bağlı servisleri, bireysel ve kurumsal ses tarifelerinin belirli yönleri ve ön ödemeli kontör kart ücretlerinde bugün itibarıyla ortalama yüzde 3,66 oranında fiyat ayarlaması gerçekleştirdi.

Turkcell'den yapılan açıklamada, bu kapsamda ön ödemeli hatlarda; 100 kontörlük kartın 16,5 YTL, 250'lik kartın 38 YTL, 500'lük kartın 71 YTL, 1000'lik kartın ise 130 YTL olduğu belirtildi.

Açıklamada, ücretlendirmesi değişmeyen Turkcell tarife ve paketleri ise şöyle sıralandı:

-Kurumsal Kobi dakika paketleri ve Kurumsal HerYöne paketleri, şirket içine indirim veren indirim seçeneklerinin aylık sabit ücretleri.

-Bireysel faturalı hatlar için her yöne toplu konuşma dakikası içeren ''Herkesle'' paketleri.

-Yurt dışında iken yapılan ve alınan çağrı ücretleri.

-Cepten internet ve bilgisayardan internet ücretleri.

Açıklamada, Turkcell'in Kurumsal Kobi tarifesi hariç tarife sabit ücretleri, uluslararası görüşmelerde Grup 1 ülkeleri sabit hatlarına yapılan çağrılar dışındaki aramalar ve faturalı hatlar için her yöne tek fiyat içeren tarifeleri hariç diğer operatör yönüne yapılan aramalarda da ücretlendirmenin aynı kaldığı kaydedildi.

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Gelsin zamlar,hoşgeldi sefa geldi. Bizim maaşa zam nerde kaldı :)

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Türkcell sanırım Almanya'ya karşı galibiyeti hesaplamış. Bir dönem hükümetler de bu tür milli başarıları fırsat bilip halkın zammı tınmaması için tam o anlarda zam yaparlardı.

Kapatıcam zaten iki hattımı da. Telefonsuz bir hayatı denicem.

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Çok güzel olurdu telefonsuz bir hayat uzunca bir süre bana da iyi gelir ama insanı kendi haline bırakmıyorlar

5. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Zor evet telefonsuz hayat artık. Dayanabildiğim kadar dayanmaya çalışırım artık. Bir hafta bile iyi bi sonuç.

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    :)) Türkce telefonlari olan düsünsün :)) belki bu zam sayesinde millet mektuplasir eskisi gibi :)

7. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    turkcelle zaten kontür yetiştiremiyoruz ki 5 dk.100 kontur gidiyo.kişilerin mektuplaşıcaklarını pek sanmıyorum ben çünkü adsl hemen hemen her evde var artık kamera da alıp kişiler uzaktaki dostlarıyla yada arkadaşlarıyla daha rahat ve kolay iletişim sağlayabiliyorlar.Ama eskiye dönmeyi isterdim ne yalan söliyim:)

8. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Ben de özledim eskiyi. Hedefe bu kadar kolay ulaşılmamalı :) Önemini azlatıyo olayların :)

9. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    yeri geri geliyor saka yeri geliyor ciddi konulara tartisiyoz ama bundan sanirim 10 sene önce idi benim büyük oglum 3.4 yasinda idi benim ailemde köyyde oldugu icin tel yoktu tel vardi ama annemlerde yoktu acil durumlarda bir komsuya baglanmisti ve ben sürekli mektup yazardim ve benim mektup yazma sayemde benim oglum okula gitmedigi halde okumayi yazmayi ögrenmisti ve ilk kendi basina okudugu cümle hürriyet gazetesinde Atatürk olmustur ..

Sayfayı Paylaş