Turkcell’den Ankara’da kamu çalışanlarına piknik

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
Turkcell’den Ankara’da kamu çalışanlarına piknik


Turkcell, Ankara’daki kamu çalışanları için ücretsiz bir aile pikniği etkinliği gerçekleştirecek. 13 Haziran’da Yenimahalle Yakacık Mesire Alanı’nda düzenlenecek pikniğe kamu çalışanları belirli noktalardan kalkacak ücretsiz servislerle götürülecek.


Turkcell, Ankara’daki kamu çalışanlarının aileleriyle güzel bir gün geçirmeleri için ücretsiz bir piknik organizasyonu düzenleyecek. Bu güne kadar sunduğu uygun fiyat ve avantajlı paketlerle kamu çalışanlarının hayatını kolaylaştıran Turkcell, Ankara’da 13 Haziran Cumartesi günü 10.30-17.00 saatleri arasında Yenimahalle Yakacık Mesire Alanı’nda düzenleyeceği piknikte, sunacağı sürpriz hediyeler ve keyifli aktivitelerle keyifli anlar yaşatacak.


Aileleriyle doya doya bir gün yaşamak isteyen kamu çalışanlarının bu güzel organizasyonda yere alabilmeleri için PIKNIK yazıp boşluk bırakarak kaç kişi katılacaklarını 2243’e ücretsiz SMS atmaları yeterli.Ayrıca katılımcılar, Tunus Caddesi ODTÜ Servis Kalkış Alanı (Belediye Otobüsleri Durağı) ve Ulus Havaş Otobüs Kalkış Alanı yanından saat 10:00-12:00 arasında 10’ar dakikalık aralarla piknik alanına hareket edecek olan ücretsiz servislerden de yararlanabilecek. Piknik alanından dönüş, saat 17:15 itibari ile başlayacak.
 

Benzer konular

Top