1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Turkcell’den üniversite yerleştirme sınavına giren öğrencilere büyük destek

Konusu 'Operatör Haberleri' forumundadır ve Barış toprak tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Barış toprak

  Barış toprak Aktif

  Katılım:
  2 Haziran 2014
  Mesajlar:
  388
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  730
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  639 ÇTL
  İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçları açıklandı


  Turkcell Superonline son üç yılın en iyi performans gösteren şirketi oldu  Turkcell Superonline, İnterpromedya tarafından düzenlenen Bilişim 500 Araştırması’nda “Son Üç Yılda En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi” seçildi. “Alternatif Operatör Hizmeti” kategorisinde de birincilik ödülüne layık görülen Turkcell Superonline’ın bu başarısında önce altyapıya sonrasında katma değerli ürün ve hizmetlere odaklanan stratejik planlamaların hayata geçirilmesindeki etkin çabalar önemli rol oynadı.


  İnterpromedya tarafından bu yıl 15.’si gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi (Bilişim 500) Araştırması’nın sonuçları, Maslak TİM Center’da düzenlenen bir törenle açıklandı.


  Araştırma sonuçlarına göre, dijital dünyayı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı olma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Turkcell Superonline, iki ayrı kategoride ödüle layık görülerek başarılı performansını tescilledi. Telekomünikasyon sektörünün görece genç oyuncularından olan Turkcell Superonline, son yıllarda hızla artan başarı grafiği ile “Son 3 Yılda En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi” özel ödülünü almaya hak kazandı. Turkcell Superonline, alternatif telekom operatörleri sıralamasında ise gelirle birincilik koltuğunu bırakmadı.


  “Daha yüksek başarılar için hız kesmeden çalışmaya devam”

  Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, Bilişim 500 sıralamasında kazandıkları başarıya ilişkin değerlendirmesinde, “Türkiye’yi fiber internetle tanıştıran telekom operatörü olarak gerçekleştirdiğimiz yatırımların yanı sıra hayata geçirdiğimiz ürün ve hizmetlerin başarısı, İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında aldığımız derece ve sertifikalarla tescillenmiş oldu. Bu başarıda 2008 yılında yola çıkarken oluşturduğumuz stratejileri hayata geçirmekteki başarımız ve beş yıllık stratejik planlamaların ardından güncel ihtiyaçlara göre yol haritamızı yenilemekteki kıvraklığımızın etkili olduğuna inanıyoruz. Bundan sonra pazarda geldiğimiz noktayı daha ileri taşımak adına çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” diye konuştu.
  Turkcell Grubu Bilişim 500’e damgasını vurdu

  Türkiye’nin bilişim alanında en kapsamlı araştırmasının sonuçlarını yansıtan Bilişim 500’de Turkcell Grubu şirketlerinin başarısı bu yıl da devam etti. Turkcell Superonline’ın iki kategoride ödüle layık görüldüğü organizasyonda Turkcell “Hizmet İhracatı” kategorisinde; Turkcell Global Bilgi ise “Çağrı Merkezi Hizmeti” kategorisinde birincilik ödüllerini kazandı.
   

Sayfayı Paylaş