Turkcell’li Akıllı Kadınlar “Meydan”a çıktı

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
Kadın Kadına Eğlence, Kadın Kadına Destek

Turkcell’li Akıllı Kadınlar “Meydan”a çıktı

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, 20-21 Eylül tarihlerinde 10.000 (10 bin) kadının katılımıyla Kadınlar Festivali’ni gerçekleştirdi. Meydan İstanbul AVM’de iki gün boyunca süren festivalde kadınlara yönelik eğlenceli etkinlikler ve Safiye Soyman konseri yer aldı. Müzik, spor ve söyleşilerle zenginleşen festival boyunca, Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’nün düzenleyeceği yarışmalarda çeşitli hediyeler dağıtıldı.

20-21 Eylül tarihlerinde Ümraniye’de bulunan Meydan İstanbul AVM bünyesinde festival coşkusu yaşandı. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü sponsorluğundaki Kadınlar Festivali, alışveriş merkezine gelen 10.000 kadının katılımıyla gerçekleşti.

Kadınlar Festivali’nde spordan makyaj trendlerine, Rezzan Kiraz’la astroloji sohbetlerinden beslenme, sağlık ve annelik konulu söyleşilere kadar kapsamlı bir program sunuldu. 20 Eylül Cumartesi akşamı ise sahneyi Safiye Soyman ve Faik Öztürk aldı ve izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü de festival sahnesinde düzenlediği eğlenceli yarışmalar sonucunda marka iş birlikleriyle sürpriz hediyeler ve indirim çekleri dağıttı.

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü standındaki “fit yaşam alanı”nda gün boyunca hanımlara uzman hocalar eşliğinde sağlıklı yaşamın ipuçları anlatıldı.

Turkcell Bireysel Pazarlama Direktörü Alper Ergenekon “ Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü ile Turkcell’li kadınların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak teklif, servis ve çözümlerimizin yanı sıra dönem dönem yaptığımız kampanya ve sürprizlerle kulübümüzü benzeri olmayan bir avantajlar dünyası haline getirdik. Kadınlar Festivali’ni düzenlerken amacımız hanımlara hem hoşça vakit geçirtmek hem de hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetlerimizle onları buluşturmaktı. “Kadın Kadına Eğlence, Kadın Kadına Destek” konseptiyle hayat geçirdiğimiz festivale yoğun katılım bizi mutlu etti” dedi.

Kadın kadına destek: Ekonomiye Kadın Gücü

İki gün boyunca süren Festival’de Turkcell’in Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA) işbirliğiyle Eylül 2012’de hayata geçirdiği Ekonomiye Kadın Gücü projesi de yer buldu. Projeyle hayatları değişen dar gelirli, girişimci kadınların açtığı stantta el emeği göz nuru ürünler sergilendi ve katılımcı kadınlara ilham kaynağı oldu.

Akıllı Kadınlar’ın ayrıcalıklar dünyası

Turkcell, Akıllı Kadınlar Kulübü ile kendine ve evine iyi bakmayı bilen tüm kadınlara ayrıcalıklar sunuyor. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, kulübe özel konuşma ve cihaz kampanyalarından, güzellikten sağlığa, pratik bilgilerden burçlara uzanan özel servislerden, evde ve mutfakta tasarruf sağlayan ayrıcalıklı indirim fırsatlarından yararlanabiliyorlar. Ayrıca Turkcell Akıllı Kadınlar Facebook sayfası sayesinde ev kadınları merak ettikleri içerik ve tüyolara, eğlenceli oyunlara, konusunun uzmanı ünlülerden bilgilere kolayca ulaşıp, sosyalleşebiliyorlar.

Akıllı Kadınlar Kulübü'ne üye olmak için KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz göndermek yeterli.
 

Benzer konular

Top