Turkcell’li KOBİ’lere e-Dönüşüm’de ilk 3 ay ücretsiz hizmet

Katılım
2 Hzr 2014
Mesajlar
425
Beğeniler
18
Yaş
30
#1
Turkcell’li şirketlere e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmeti
Turkcell’li KOBİ’lere e-Dönüşüm’de ilk 3 ay ücretsiz hizmetTurkcell’in çözüm ortağı FIT Solutions, Turkcell’li şirketlere
e-Dönüşüm kapsamındaki e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmetini ilk 3 ay ücretsiz sunuyor. Şirketlere büyük maliyet avantajı sunan e-Dönüşüm hizmeti için oluşturulan paketlerin fiyatı aylık 99 TL’den başlıyor.
Turkcell, kurumsal müşterilerinin e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-Dönüşüm çözümlerine kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Turkcell ve yazılım firması FIT Solutions’ın yaptığı iş birliği kapsamında Turkcell’li şirketler özel entegratör hizmeti ayrıcalığına sahip oluyor. Şirketleri kağıt maliyetinden kurtaran ve avantajlı e-Dönüşüm çözümleri sunan FIT Solutions, 2 yıl taahhüt veren tüm Turkcell’li şirketlere; e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmetlerini ilk 3 ay ücretsiz sunuyor.


e-Fatura ve e-Defter zorunluluğu


Devlet, 2014 veya müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı 10 milyon TL ve üzeri olan vergi mükelleflerini e-Fatura ve e-Defter zorunluluk kapsamına dâhil etti. Yeni mevzuatla ilgili tebliğ 20 Haziran 2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlandı. Böylece mevcut mükelleflere ek olarak 30 bin firma daha mükellefler arasına girdi. Turkcell bu kanun kapsamında ortaya çıkan ihtiyacı görerek, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve e-Dönüşüm taleplerine cevap vermek amacıyla uygun fiyatlı paketler sunuyor.


Aylık 99 TL’den başlayan fiyatlarla


Turkcell ve FIT Solutions, e-Fatura ve e-Defter yükümlülüğünü taşıyan tüm Turkcell müşterilerine özel Gümüş, Altın ve Platin paketler hazırladı. Fiyatı aylık 99 TL’den başlayan e-Dönüşüm hizmeti kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell’li şirketlerin ISTEKAZAN yazıp 2222’ye SMS göndermeleri yeterli oluyor. Dileyen müşteriler başvurularını 08502228300 FIT Solutions müşteri hizmetlerini arayarak ya da Fit Store sayfasından taleplerini iletebilirler.
HİZMET KAPSAMINDAKİ PAKETLER:

Gümüş Paket

99 TL / AYLIK

Altın Paket

149 TL / AYLIK

Platin Paket

299 TL / AYLIK

250 Faturaya Kadar

500 Faturaya Kadar

1200 Faturaya Kadar

e-Fatura ve e-Arşiv Hizmeti

e-Fatura ve e-Arşiv Hizmeti

e-Fatura e-Arşiv Hizmeti

Sınırsız e-Defter

Sınırsız e-Defter

Sınırsız e-Defter

10 Yıl Saklama

10 Yıl Saklama

10 Yıl Saklama

www.turkcellmedya.com
 
Top