1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türkiye bu klibi konuşuyor!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve starx tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL

Alternatif Türk müzik gruplarından Portecho'nun yeni şarkısı 'Studio Plastico'ya çekilen klip büyük ses getirecek. Klibin yönetmeni Berkun Oya altında mini etek olan çarşaflı bir kadını İstanbul sokaklarında dolaştırdı.MTV Türkiye'de yayınlanmaya başlanan klip, MTV.com.tr'de de en çok izlenen videolar arasına girdi. Portecho'nun Studio Plastico klibinde üst tarafı çarşaflı ama altı mini etekli, Beyoğlu sokaklarında dolaşan bir kadının ilginç görüntüleri ile oldukça ses getireceğe benziyor...Klibin yönetmeni Bergun Oya'ya neden böyle bir klip çekildi sorusuna, “Aslında aklımda daha uçuk fikirler vardı, ancak klibin sözlerini düşünerek böyle bir klip çekmeyi uygun gördüm, tepki alır mıyız konusununda pek üzerinde durmadık açıkçası, çünkü bu bir kontrast ve biz bunu dışarda da yaşıyoruz zaten. Ancak çekerken oldukça tepki aldığımızı söyleyebilirim, Çukurcuma sokaklarında bize “Kafirler” diye bağıran da oldu, “çok yakışmış” diye dalga geçende oldu” diyerek klibi çekerken yaşadıklarını anlattı.İşte şarkının sözleri:

in the studio plastico, we are misunderstood
    in the studio plastico, we all look so good
    perfect ties, perfect smiles
    get it 'round the pefect ones
    perfect ties, perfect smiles
    get into a smaller size

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    pardon ama kendimi zor tutuyorum şuanda küfür etmemek için.Böylesi bir ş....sizlik resmen adilik.Bu kadarda olmaz bu kadar pislik olunmaz.Hayvandan farkları yok şuanda benim için.Bir de diyoruzki burası özgür bir ülke böylesi özgürlük olmaz olsun.Böylesine yazıklar olsun.Neyse ben daha fazla konuşupta söylenmesi gereken ama bana yakışmayacak şeyleri söylememyim.

3. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    bunlara şeresiz dedikçe daha da yaparlar ki haz alıyolar o kelimeden :)

4. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Ben istemediklerinide söylemeyi bilirim bakma terbiyem müsade etmiyor.:@:@:@:@:@:@:@:@

5. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    yok hocam onlardan da haz alırlar bence onlar için yaşam felsefesi o:)

6. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    neyse yapsınlar yaa:) fazla önem vermemek lazım eğer halk ilgi gösterirse beğenirse o zaman sorunun ne boyutta olduğunu göreceksiniz:) bekleyip izlemek lazım

7. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.325
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.715 ÇTL
    Bunları başımıza sanatçı yapan da bizler değil miyiz? Sanat adına yapılan ve toplumdaki dejenerasyona körük tutan bu tiplere ne demeli bilemiyorum. Yukarıda starx durumu özetlemiş aslında onlar kendilerine hakaret edilmesinde haz alır hale gelmişler. Hasta ruhlu insanlar yaaa....

8. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Hocam benim halkımda çok zeki aşırı zeki saf aşırı saf insanlar var.Bu oyunlara kanacak o kadar saf insan var ki.bunları düşündükçe tüylerim diken diken oluyor.Amaç belli provake ve daha fazlası.Dua ediyorum insanların bu rezilliği beğenmemesi için.Lafta müslümanım diyen ..................:@ varya işte onlardan çok korkmak lazım.Ama şükürler olsun ki ben hiç birinden korkmuyorum Rabbim bizi feraha kavuşturacaktır.

Sayfayı Paylaş