1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türkiye Duyarsızlaşıyor mu?

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 25 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

Dün aksam izlediğim bir haber beni şaşkınlığa uğrattı. Haber muhabiri elinde mikrofon yoldan geçen vatandaşlara tek tek soruyor; "Türk donanması nereye gidiyor?" ve öyle ilginç cevaplar veriliyor ki. Bilmiyor bilmemekle yetinmiyor sallıyor. İşte bir kaç cevap:
    *"Fransaya yardıma gitti"
    *"Kıbrısa gitti"
    *Japonya ya yardıma gitti"
    *Filistine gitti"

Aynı vatandaşlara İbrahim Tatlısesin son sağlık durumu sorulsa herkez eksiksiz cevap verecekti diye tahmin etmeden geçemiyor insan. Türk donanması Libyaya gidiyor fakat böyle önemli bir hususda Halkımız duyarsız

2. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Toplumu genellememek gerekir çünkü bireyiz veTürkiye sokaktan ibaret değil.
    Türkiye değil insanlar olaylara ve yaşama ilgisiz olduğu için duyarsızlaşıyorlar.Bunun nedeni ise eğitim ve kültür temelinin atılmaması ki bu ailede başlar.Bilmem hangi takımın oyuncusunun seceresini bilen ama çocuğunun doğumgününü bilmeyenler çoğunlukta.Belkide kolaycı ve bananeci olmak birçoğumuzun işine geliyor.

3. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Magazin vari bir hayat olmuş insanlarımızın hayatı o soruları bende izliyorum ve gercekten şok olacak cevaplar geliyor.

4. sovalye

sovalye Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    5 ÇTL
    Medyasının 24 saat kültürsüzlük, sanatsızlık, bayağılık, duyarsızlık, sevgisizlik pompaladığı bir ülkenin insanlarının belki de önemli bir kesiminin duyarsız olmasına ben kişi olarak şaşırmıyorum. Çünkü, insanlara ne verirseniz onu alırsınız.

Sayfayı Paylaş