1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Türkiye Güzelinin Lezbiyen Kabusu!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

turkiye-guzelinin-lezbiyen-kabusu-3887436_3394_o.jpg

Miss Turkey 2011 Güzeli Melisa Aslı Pamuk, kendisine aşık olduğunu söyleyen E.A. isimli kadın tarafından tehdit edildiğini belirterek yardım istedi. Pamuk, Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) başvurdu ve "Korkumdan evden çıkamıyorum" dedi.

Modellik yapan Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk (21) "ÇOK ÖNEMLİ" başlığıyla BİMER'e gönderdiği maille E.A. adlı lezbiyen bir kadın tarafından tehdit edildiğini söyledi. Mailinde Hollanda doğumlu olduğunu, 3 yıldır Türkiye'de yaşadığını belirterek yaşadıklarını şöyle anlattı:

- İstanbul'a yerleştikten sonra E.A isimli genç bir kadınla tanıştım. Bir süre sonra E.A. bana aşık olduğunu söyledi. Şoke oldum ve onunla arkadaşlığımı hemen bitirdim.

Sayfayı Paylaş