1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türkiye İçin Tıklayın

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 30 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    En sevilen ülkeleri" belirlemek amacıyla düzenlenen uluslararası bir oylamada Türkiye ilk dörde girdi. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın oylarıyla üçüncü sıraya kadar yükselen Türkiye'nin birinci sıraya çıkabilmesi için sizin de desteğinize ihtiyaç var.

İlk 5e girebilen ülkeler bu sene yapılacak olan nations capital city gösterisinde bayrakları açılacaktır ve oraya katılan göstericiler 5 ülkenin renkleri ve bayrakları ile giydirilecektir.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] Açılan sayfadan Türkiye'yi bulun işaretleyin -like- ve gönderin. (vote)

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Dördüncü dıradayız oyladım

3. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    ben bunu daha önce oylamıştımm.

4. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    oyladım ama inandırıcılığı hakkında şüpheliyim.

Sayfayı Paylaş