1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türkiye Kupası Kura Sonuçları

Konusu 'Futbol' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

  1. Paradoks ~

    Paradoks ~ ... Elif ...

    Katılım:
    6 Eylül 2011
    Mesajlar:
    4.006
    Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    2012 Türkiye Kupası Kura Çekiliş Sonuçları




    Türkiye Kupası'nda kuralar çekildi

    Bu sezon Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor sloganıyla oynanacak Türkiye Kupası 1. Tur kuraları, Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki merkezinde çekildi.

    Kura çekimi sona erdi. Eşleşmeler şöyle

    1. Grup eşleşmeleri
    Maltepespor - Silivrispor
    Beylerbeyispor - Edirnespor Gençlik
    İstanbulspor - Karagümrükspor
    Anadolu Üsküdar 1908 - Ümraniyespor
    Çerkezköyspor - Sancaktepe Belediyespor

    2. Grup eşleşmeleri
    Gebzespor - Gölcükspor
    Darıca Gençlerbirliği - Derince Belediyespor
    Kocaelispor - Beyköy Belediyespor

    3. Grup eşleşmeleri
    Altınova Belediyespor - Dardanelspor
    Kütahyaspor - Bursa Nilüferspor
    Oyak Renault - Orhangazispor

    4. Grup eşleşmeleri
    Altınordu - Menemen Belediyespor
    Aydınspor 1923 - Bergama Belediyespor

    5. Grup eşleşmeleri
    Bucak Bld. Oğuzhanspor - Tekirova Belediyespor
    Manavgat Evrenseki - Muğlaspor

    6. Grup eşleşmeleri
    Sandıklıspor - Emrespor
    Uşak Belediyespor - Afyonkarahisarspor

    7. Grup eşleşmeleri
    Hacettepespor - Keçiörengücü
    Çorum Belediyespor - Yeni Amasyaspor
    Çorumspor - Ankara Demirspor

    8. Grup eşleşmeleri
    Kastamonuspor - Ayancıkspor
    Kilimli Belediyespor - Bartınspor

    9. Grup eşleşmeleri
    Kırşehir Köy Hizmetlerispor - Yimpaş Yozgatspor
    Kayseri Şekerspor - MKE Kırıkkalespor

    10. Grup eşleşmeleri
    Karaman Belediyespor - Nevşehirspor Gençlik
    Niğde Belediyespor - 68 Yeni Aksarayspor

    11. Grup eşleşmeleri
    Arhavispor - Trabzon Kanuni FK
    Arsinspor - Pazarspor

    12. Grup eşleşmeleri
    Erzincanspor - Dersimspor
    Erzincan Refahiyespor - 4 Eylül Belediyespor

    13. Grup eşleşmeleri
    İskenderunspor 1967 - Adıyamanspor
    Kahramanmaraş Bld. Spor - Kırıkhanspor
    Kadirlispor - Kilis Belediyespor

    14. Grup eşleşmeleri
    Ardahanspor - Patnos Gençlik Spor
    Karsspor - Iğdır Üniversite Spor

    15. Grup eşleşmeleri
    Diyarbakır BŞB Spor - Elazığspor Bld. Spor
    Belediye Bingölspor - Diyarbakırspor

    16. Grup eşleşmeleri
    Belediye Vanspor - Tatvan Gençlerbirliğispor
    Siirtspor - Muş Ovasıspor

    17. Grup eşleşmeleri
    Cizre Basraspor - Mardinspor
    Batman Petrolspor - Hakkari Zapspor

    18. Grup eşleşmeleri
    Erzurum BŞB. Spor - Beşikdüzüspor
    Gümüşhanespor - Bayburt Özel İdare Gençspor
     

Sayfayı Paylaş