Türkiye'de ilk! Lezbiyen aşk cinayeti!

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#1
İstanbul’da eşcinsel bir kadın, ilişki yaşadığı kız arkadaşını bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrenince bıçaklayarak öldürdü.H.C. (26), "Bıktım artık" diyerek ilişkiyi sonlandırmak istedi. Ancak S.D. (21) kabul etmedi.Edinilen bilgiye göre, Esenyurt’ta eşcinsel H.C. (26), ilişki yaşadığı S.D.’nin (21) adlı genç kızın bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendi. Kız arkadaşı S.D.’yi ablasının evine çağıran H.C., burada bir süre ablası ve arkadaşıyla sohbet etti.

Daha sonra bir bahane uydurarak ablasının evden dışarı gönderen H.C., kız arkadaşı S.D ile tartışmaya başladı. Tartışmanın uzaması üzerine H.C. kız arkadaşını göğsünden bıçakladı.

 

DeJa Vu

Katılımcı
Katılım
27 Nsn 2014
Mesajlar
104
Beğeniler
51
Şehir
İstanbul
#4
Tercih meselesidir eyvallah insanları yargılamak bize düşmez de cinayete ne gerek var.Git başka manita bul di mi ama :D
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#5
Buyur burdan yak.
Memlekette akıllı adam kalmadı yaa...
Bu nedir hakikaten dünyanın sonu geliyor.
İçim şişti resmen...
Çocuk cinayetleri, aile cinayetleri, sevgili cinayetleri. Hayvanlara yapılan işkenceler
İnsanlar insanlıktan çıktı canavarlaştı resmen.
Bunun terörden ne farkı var ki...
 

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,536
Beğeniler
8,003
Şehir
izmir :)
#9
bence, cinayet cinayettir. ne sebeple olursa olsun, bir canlının yaşamını herhangi bir şekilde elinden almak ve buna yeltenmek, kabul edilemez bir vahşettir. kimin kime ve ne sebeple olduğu hiç ama hiç önemli değil. lezbiyen olmasalardı da. bir erkek, karısı onu bir başka erkekle aldattığı için onu bıçaklasaydı da, bende yine aynı kızgınlık olurdu.
 

cemree

=)=)
V.I.P
Katılım
16 Şbt 2011
Mesajlar
13,684
Beğeniler
3,771
Şehir
Ankara
#10
Lezbiyen aşık cinayetinde flaş gelişme

Aralarında lezbiyen ilişki olduğu iddia edilen S.D.'yi öldüren Hülya Ceylan'a müebbet hapis istemiyle dava açıldı.
Aralarında lezbiyen ilişki
olduğu iddia edilen S.D.'yi öldüren Hülya Ceylan'a müebbet hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul'da eşcinsel bir kadın, bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendiği kız arkadaşını öldürmüştü. Lezbiyen aşık cinayetinde, aralarında ilişki olduğu iddia edilen S.D.'yi öldürdüğü gerekçesiyle Hülya Ceylan hakkında ''kasten öldürme'' suçundan müebbet hapis istemiyle dava açıldı.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, maktul S.D. ile sanık Hülya Ceylan'ın, 8-9 yıldır arkadaş oldukları ve aynı iş yerinde çalıştıkları belirtildi. İki isim arasında arasında ilişki olduğu kaydedilen iddianamede, sanık Ceylan'ın maktule hediyeler aldığı, maaşının büyük kısmını bu şekilde harcadığı anlatıldı.

Cinayetten önce araları bozulmuş

İddianamede, maktul ile sanığın bir ara aynı evde yaşamayı planladıkları ancak S.D.'nin iş arkadaşıyla evlenmeyi düşündüğü için bunun gerçekleşmediği aktarıldı. İddianamede, Ceylan'ın, maktul S.D.'nin biriyle evlenmesini hazmedemediği, bu nedenle aralarının 1 aydır bozuk olduğu vurgulandı.

Müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi

Olay tarihi 29 Nisan'da sanık Ceylan'ın, S.D.'yi evine çağırdığı belirtilen iddianamede, tartışma sonucunda Ceylan'ın mutfaktan aldığı bıçağı birden çok defa sapladığı ve maktulün bu sebeple yaşamını yitirdiği bildirildi. İddianamede, sanık Hülya Ceylan'ın ''kasten öldürme'' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi. Davanın duruşması, önümüzdeki günlerde Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılacak.
 
Top