Magazin ''Türkiye'nin en güzel ikinci kadınıyım''

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,831
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1

Show TV'de yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışmayla ismini duyuran Özlem Özden, rakiplerine karşı oldukça acımasız olan ve sivri diliyle dikkat çekti. Özden, yarışmanın favori isimlerinden olmasına rağmen finali göremedi.

Yakın zamanda bir kanalda yayınlanacak müzik yarışmasında jüri koltuğuna oturacak olan Özden, Radikal gazetesinden Armağan Çağlayan'a verdiği bir röportajda oldukça iddialı konuştu: "Türkiye'nin ikinci güzel kadınıyım."

"A plus starların hangisi konservatuvar mezunu?"

Verdiği röpörtajta günümüz medyasındaki starları şu şekilde eleştiren Özden,''Tiyatro eğitimi aldım ama. Lisede, üniversitede yaptım tiyatro. Bugün televizyondaki A plus starların hangisi konservatuvar mezunu? Kim mezun?'' sözlerine ''Ya Best Model oluyorlar, kolay değil yani. Beren Saat bile yıldız yarışmasından çıkmış biri. Kimi seviyorsun dersen ben Tuba Büyüküstün’ü seviyorum. Kiminle yarışmak istersin dersen Tuba Büyüküstün derim'' diyerek devam etti.

Armağan Çağlayan'ın ''O kadar da iddialısın yani'' sözüne ''Türkiye’nin en güzel kadını Tuba Büyüküstün, ikinci ben'' demesiyle Çağlayan'ın ''Bu öz güven biraz fazla'' şeklindeki eleştirisinden kaçamadı.


 
Top