1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türkiyenin Nabzı Programında Stüdyoyu Terk Etti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve felsefe_mi tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Yazar Nevval Sevindi, canlı yayında Yeni Şafak’ın Reza Zarrab’tan rüşvet aldığını ve üzerinin örtülmeye çalıştığını iddia etti. Bunun üzerine Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, “Hanfendi buraya solo yapmaya geldi. Ben bu şekilde sürdürürse devam etmem. Kusura bakmayın” dedi. Reklamdan sonra ise yayına dönmedi.

HİLAL KAPLAN DA PROGRAMI TERK ETTİ
    Reklam dönüşü ise Yeni Şafak yazarı Hilal Kaplan, Yeni Şafak’a ilişkin yalanlanmış rüşvet iddiaları hakkında konuştu. Fakat Sevindi’nin “Gargara yapmayın” çıkışı üzerine programda ikinci bir gerginlik yaşandı. Bunun üzerine programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz, araya girerek “Neval Hanım, böyle yaparsanız ben yayını yapamayacağım, yayını sonlandırmak zorunda kalacağım” dedi. Sonrasında ise Hilal Kaplan, “Gargara yapmayın gibi bir şeyi çekmek durumunda değilim” diyerek programı terk etti.

2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    benim nazarım değdi valla bunlara,yahu bunları kim izliyor dedim,ne güzel kendi dünyalarında siyaset konuşuyor yavrucuklar dedim,kavga çıktı :D maşallah dediğim kırk gün yaşamıyor :P

3. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Başbakana maşallah der misin?
    Birşey denicem :D

4. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL

ona ne dersek diyelim olmuyor,tutmuyor,yol yapanlara karışmıyor benim maşallahım :D daha çok yol yapanları savunanları karşı :D

Sayfayı Paylaş