1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Türkiye'yi ağlatan kardeşlik mesajı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 26 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Van'a gönderdiği montun içine 'Geçmiş olsun' mesajıyla birlikte telefonunu yazdı. Montu giyen kişi, 'Sana söz bir gün sen düşersen ben de seni kaldıracağım' yazdı.

Gölcük'te depremi gören bir yardımsever Van depremini duyar duymaz bot, kazak, mont gönderdi. Yardımsever, montun cebine ‘Geçmiş olsun kardeşim, ben de Gölcük'te senin şu an yaşadıklarını yaşadım. Maddi, manevi ne sıkıntın olursa bana 05xxxx numaralı telefondan ulaşabilirsin, hiç çekinme” yazılı bir not baraktı.

DUYGULANDIRAN MESAJ

Yardımın gönderilmesinden üç gün sonra, ‘Allah razı olsun kardeşim. Şu an gönderdiğin montla ısınıyorum. Sana söz bir gün sen düşersen ben de seni kaldıracağım' yazılı bir mesaj gönderdi.

Ekşisözlük'te ‘bu konuda soylemek istediklerim bu kadar' nikiyle konuyu paylaşan yardım severin bu paylaşımından sonra, bu mesaj sosyal medyada paylaşıldı.

Twitter, ekşisözlük, Facebook gibi mecralarda bu mesaj paylaşılırken, twitter'da #BirgunSenDusersenBenDeSeniKaldiracagim günün en çok konuşulan konusu oldu.

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    Çok duygulandım yaa ağlamak geldi içimden.İşte kayboldu dediğimiz kardeşlik bu.Kaybolmamış hala orada duruyor.

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.786
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    388 ÇTL
    gözlerim doldu...ne olursa olsun kimse bu kardeşliği bitiremez...

4. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Evet facede okudum şimdi gözyaşlarımı tutamadım ..

Herkes yardım etsin ufak tefek ne gelirse elden ben bütçeme göre yapıyorum çevremdekileri dolaşıyorum herkes elinden geleni yapsın çok zor durumdalar özellikle battaniye arkadaşlar buna çok ihtiyaçları var...

5. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    çok duygulu ve gerçekten hakikatlı adam mış helal olsun düşenin dostu olmalı bu ülkede bir elde biz uzatsak ne olacak sanki

6. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    Banka:
    119 ÇTL
    İşte benim memleketimin insanının ruhu budur, "her ne kadarda doğuda olsa" diyen zihniyet değildir."polise taş atmasını biliyo" diyen zihniyet değildir.Bölücülük yapmanın alemi yok, beş parmağın beşi bir değildir, ama TÜRK'e yakışan düşen kim olursa olsun elinden tutmaktır.

Sayfayı Paylaş