1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Türklerin Aşk Haritası

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Papatya tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.117
  Beğenileri:
  6.454
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  175 ÇTL


  3.292 kişinin katıldığı o anketten çıkan ilgi çekici sonuçlar...

  Sadakat ilişkinin temeli

  Club Okey'in anketine katılan erkeklerin %60'ı, kadınların ise %70'i aldatmak yerine ayrılmayı tercih ediyor ve partnerinden de aynı davranışı bekliyor. İlişkilerinde dürüstlüğü ön planda tutan katılımcılar, aldatmanın anlamsız bir davranış olduğunu düşünüyor ve aldatma noktasına geldiklerini hissettiklerinde ayrılmayı yeğliyorlar.

  Hem aşk hem tutku dolu

  Katılımcılar için bir insana âşık olmak kadar tutku hissedebilmek, tutkulu bir ilişki yaşamak da önemli! İzlemekten çok dokunmayı arzulayacak kadar tutku dolu olan gençler, aynı zamanda yalnız uyumak yerine birlikte uyumayı isteyecek kadar da romantik!

  Dokunmadan duramıyoruz

  Ankete katılanların %84'ü izlemek yerine dokunmayı tercih ediyor. Katılımcılar için temas oldukça önemli. Bakışmak, konuşmak gibi romantizm kokan davranışlar yerine temasa önem veriliyor. Aşklarını dokunarak yaşamayı tercih eden çoğunluk için omuz yerine de boyun cazip geliyor. Erkeklerin %66'sı kadınların %50'si göz yerine dudak tercih ediyorlar, bu durumda kadınlar ve erkekler doğal olarak dudaklara sürülen ruju ojeye tercih ediyor.

  Bikini ve boxer tercih ediliyor

  İç çamaşırlarında artık slipler eski moda olarak görülüyor. Kadınların %71'i, erkeklerin ise %76'sı rengârenk ve estetik görünümlü boxerları daha çekici ve modern buluyorlar. Aynı şekilde kadınlarda da mayo, yerini bikiniye bırakmış durumda. Erkekler de kadınlar da vücudun ön planda tutulmasından hoşlanıyor!

  Konuşmak ve yerli partner tercih ediliyor

  Kadın katılımcılar da erkek katılımcılar gibi mesaj atmak yerine arayıp konuşmayı tercih ediyor ve yine iki taraf da partnerinin yabancı olması yerine yerli olmasından yana bir tutum sergiliyor.

   

Sayfayı Paylaş