tütün renkleri bu sene moda!

Katılım
10 Ock 2013
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Yaş
33
#1
"Tütün renkleri ve grinin tüm tonları bu senenin renkleri"
İyi giyinip modayı takip edeceğim derken bir takım yanlışlıklardan da kaçınmak gerekir. Mini etek, tayt pantalonlar, şortlar ve vücudu saran balık kıyafetler ince bir fizik gerektirir. Bunları mutlaka giyeceğim diye hastalık boyutuna ulaşan yanlışlıklar yapılmamalıdır. Her bedenin kendine uyan bir giyim tarzı oluşturulabilir. Eğer şahıs zorlanıyorsa bir tasarımcıdan yardım alabilir. Kilolu olup çok şık ve olduğundan zayıf görünen insan küçümsenmeyecek kadar fazladır.

İyi Giyinmek İçin 10 Altın Kural

1-Çok koyu makyajlı olmayı seçtiğiniz gün kıyafetinizi mümkün olduğu kadar sade seçmelisiniz.

2-İşlemeli yada abartılı kıyafetlerle sade takılar, taşsız ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

3-Balık eti vücuda sahipseniz ne çok bol ne de çok dar kıyafetler tercih etmemelisiniz.

4-Omuzlarınız darsa enine çizgili elbiselerin riskli olduğu bir gerçek! Ancak eğer çok kilolu değilseniz bu tarz modern çizgileri çok rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

5-Boynunuz kısaysa V ya da olabildiğince geniş kare yakalarla daha uzun ve zarif bir boyuna sahip olabilirsiniz.

6-Omuzlarınız genişse spagetti askılı elbiseler tam size göre.

7-Bedeniniz XXX Large' sa..sezonun gözde trendi tunik elbiseler tam size göre! V yakalı modern formlu elbiselerle fazlalıklarınızı rahatlıkla kamufle edebilirsiniz.

8-Göğüsleriniz küçükse V yakalı elbiseleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken daha zarif bir görünüm için elbisenizi kemerle tamamlamak!

9-Kollarınız çok kalınsa geniş kollu tuniklerden faydalanın. Böylece hem daha havalı hem de daha ince görüneceksiniz.

10-Üst kısmın alt kısmına göre daha topluysa bu durumda bacaklarınızı ortaya çıkarmalısınız. Üzun kollu salaş görünümlü mini bir elbiseyle kimse vücudunuzdaki orantısızlığı anlamayacak!
"Tül, dantel ve güpür sıkça göze çarpacak..."

Bu yılın en yenileri arasında çan, diz altı etekler ve altında çaça topuk, sivri burun ayakkabılar gözde. Beller artık düşük değil ya tam belde ya da belden yukarıda. Çok şık bir gece etekliğini ya da pantolonu sade bir trikoyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Chanel elbiseler dolapların vazgeçilmezi. Tül, dantel ve güpür sıkça göze çarpacak...

Asker postallarını hem topuklu, hem topuksuz bolca göreceğiz..

Kuru topuz saçlar, at kuyruklar ya da çılgın kesimli kısa saçlar kullanacağız.

Siyah elbette koltuğunu hiçbir renge bırakmıyor. Camel, kahve tonları.. şarap tonları... tütün renkleri ve grinin tüm tonları bu sene çok moda

Mezuniyet elbisesi seçerken abartıdan kaçınılması gerektiğini savunuyoruz. Ancak kızlarımız o gecelerini bir düğün kadar önemsedikleri için her zaman sade kıyafetler çıkmıyor ortaya... Bu konuda geniş fikir almak için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Gelinlik , gelin adayının hayallerindekine en uygununu yakalayarak seçilmelidir. Hazır gelinlik tercih edenlerin yanı sıra; sadece kendisi için tasarlanmış her şeyiyle kendisine özel uygulanmış gelinlik tercih edenler de var. Tabii ki size özel bir gelinlik tercih ettiğinizde, hazırlık süresince de keyifli anlar yaşayıp bu sürecin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dış görünüm bir bütündür. Çok şık bir kıyafeti yanlış bir ayakkabı ile veya kötü bir takı ile bir anda mahvedebilirsiniz. Hatta kötü bir makyaj bile görünümünüzü bozabilir. Böyle yanlışlıklara düşmemek için birkaç küçük öneride bulunulabilir.
 

Benzer konular

Top