1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tutuştu Gözlerimdeki Renkler

Konusu 'Aşk' forumundadır ve arzum tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Beni bana mahkum ettiğin ilk gece,gözlerimin tutuştuğu yerde şimdi...Kırık bir gülümseyiş yerleşti dudağımın kenarına..Nasıl oluyorda sensiz günler gözlerimde birikirken,
    senli günler dudagımda tebessüme dönüşüyor?

Ellerimin ellerine yakıştığı ilk yerdeyim şimdi...Bırakta sen yokken senin tadını çıkarayım...Eski günlerin hatrına bir bakış bırakıyorum hayaline...Onunla yaşıyorum ve ben şimdi
    kendimi en çok hayaline yakıştırıyorum !

Pencereme bakıyorum önce...Bir ışık bir ışık ki sorma...Sanki gözlerin doğmuş bu sabah güneş yerine yüreğime...Ve tılsımı öyle bir işliyor ki her bir zerreme..Ya gidersen diyorum..Ya gidersen kalbimden?Ya gidersen bigün gittiğin gibi ellerimden
    bu sefer gidersen herşeyden !

alıntı.

Takvime baktım bugünde...Hiç değişmemiş tarih...Bakıyorum günlerden bizmiş en son...Ve bir resim ilişmiş aynamın kenarına...Ne güzelde gülmüşsün...Sanki bende gözlerinin içine gömülmüşüm...
    Sevgilim beni gözlerine mi gömdün?

Şimdi sil gözyaşlarımı...
    Hayalin bile olsa sabahlamak istiyorum bu gece omzunda...
    Takvime hiç bakma...
    Sen tüm gerçeklerle dönene kadar,
    Değişmeyecek tarih dudaklarımda...

Sayfayı Paylaş