1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Tweety Resimleri

Konusu 'Resimler' forumundadır ve Suskun tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Tweety (Türkçe'de Tiviti olarak okunur), Warner Bros.'un Looney Tunes ve Merrie Melodies serilerinde yer alan bir kanarya. Looney Tunes'da her zaman kendisini yakalamaya çalışan Sylvester adlı bir kediyle birlikte rol alır. Ancak Hector adlı köpek Sylvester'ı korkutur ya da Büyükanne kafasına şemsiyeyle vurur. Bu yüzden Slyvester hiçbir zaman amacına ulaşamaz. Ulaşsa bile hemen yakalanır. Türkçe seslendirilmesi nedeniyle çoğunlukla dişi zannedilir ancak o bir erkektir. Tweety'nin çok sık söylediği "Bir kedi gördüm sanki" sözü kendisi kadar bilindik bir replik haline gelmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ağustos 2015
  2. gökçe70

gökçe70 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Yer:
    kordon boyu/izmir
    Banka:
    0 ÇTL
    aşkım tatlım hep bana twettyim diye seslenirdi şimdi onları görünce onu ne kadar ÖZLEDİĞİMİ farkettim.

Sayfayı Paylaş