1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Twitter Arama Sonuçlarında Yer Almıyorum

Konusu 'Twitter' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 26 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. arz-ı hal

  arz-ı hal şşşşştttttttt Özel üye

  Katılım:
  29 Kasım 2011
  Mesajlar:
  9.004
  Beğenileri:
  559
  Ödül Puanları:
  5.980
  Meslek:
  artık sadece eş ve anne
  Yer:
  Beşitaş'ın tam ortası
  Banka:
  4.207 ÇTL
  Arama Sonuçlarında Yer Almıyorum
  Hesabınızı veya bazı tweetlerinizi Twitter arama sonuçlarında göremiyor musunuz? Bu sayfa bunun nedenlerini anlamanıza yardımcı olacak.

  Hesabınız kişi arama sonuçlarında yer almıyorsa veya alt sıralardaysa:
  • Twitter kişi arama sonuçları genellikle profil sayfalarında ad ve soyadı, kullanıcı adı ve kişisel bilgileri bulunan kullanıcıları gösterir.
  • Ayrıca düzenli olarak Tweet, retweet ve bahsedenler özelliklerini kullanan hesaplar takipçileri arasında daha çok etkinlik göstererek arama sonuçlarının güncel kalmasını sağlarlar.
   • Not: Kişi arama sonuçları günlük olarak güncellense de adınız veya kullanıcı adınızda yaptığınız değişikliklerin arama sonuçlarına yansıması birkaç gün sürebilir.
  • Yeni oluşturulan hesapların kişi arama sonuçlarında yer almaya başlaması birkaç gün sürebilir.
  Tweetlerinizden bazıları veya etiketleriniz (hashtag) arama sonuçlarında yer almıyorsa:
  • Eğer Tweetleriniz arama sonuçlarında Popüler sonuçlar arasında yer almıyorsa sonuçlar sayfasında yer alan Hepsi seçeneğine tıklayın.
  • Yalnızca bazı Tweetleriniz yer alıyorsa veya birkaç Tweet eksikse merak etmeyin, Twitter arama sonuçlarına mümkün olduğunca fazla Tweet eklemek için çalışıyoruz.
  • Kısıtlı kaynaklar nedeniyle bütün Tweetler Twitter arama sonuçlarında yer alamıyor.
  • Tweetleriniz korumlaı mı? Korumalı Tweetler yalnızca onaylanan kullanıcılar tarafından görülebilir. Bu nedenle korumalı Tweetler arama sonuçlarında yer almazlar.
  • Mühendislerimiz arama sonuçlarında daha fazla Tweet yer alabilmesi için çalışıyorlar. Fakat bulamadığınız Tweetleri tek tek arama sonuçlarına yerleştirmemiz ne yazık ki mümkün değil.
   • Takipçilerinizin tüm güncellemelerinizi ve @bahseden Tweetlerinizi göreceklerinden emin olabilirsiniz. Bu sorunla ilgili gelişmeler oldukça bu sayfayı güncellemeye devam edeceğiz.
   

Sayfayı Paylaş