1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Üç gün internet kullanan Çinli öldü

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve rehber85 tarafından 17 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. rehber85

rehber85 Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    gazi mezunu..
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    87 ÇTL

Üç gün internet kullanan Çinli öldü ​

Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinde internet bağımlısı bir Çinlinin internet kafede 3 gün boyunca internet kullandığı ve sonunda kalp sorunlarından dolayı öldüğü bildirildi.

Pekin Haberleri gazetesinin haberinde, 30 yaşlarında adı açıklanmayan bir kişinin 3 gün aralıksız internette vakit geçirdiği için öldüğü belirtildi. Zhongshan hastanesi yetkilileri, ölen internet bağımlısı Çinlinin uzun süre bilgisayar başında kalmasının bazı kalp sorunlarına neden olabileceğini ve bu yüzden öldüğünün sanıldığını söyledi. Haberde konuya ilişkin detay verilmedi.

Yaklaşık 137 milyon internet kullanıcısının olduğu Çin'de 113 bin adet internet kafe bulunuyor ve kanun gereği bu kafelere reşit yaşta olmayan gençler ve çocuklar giremiyor.

CHA
    Alıntı:Sabah

2. sherry

sherry V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    1.980
    Banka:
    286 ÇTL
    İnternet hepimizin hayatında farklı alanlarda yerini almış durumda. Bazen güzel bir kaynak, bazen zaman geçirebileceğimiz bir eğlence yeri, bazen bir paylaşım platformu:), daha bazen diyebileceğimiz birçok şey. Ama kesinlikle bilinçli kullanmak gerekiyor. Özellikle çocuklar hem görüntüledikleri sayfalar açısından hem de internet başında geçirdikleri süre açısından takip edilmeli. Çünkü yanlış alanlara yönelebilecekleri gibi sosyalleşmeyi de büyük ölçüde engelliyor. Tabi bu arada kendimizi de unutmayalım dikkatli olun arkadaşlar sonumuz yukarıdaki Çİnli gibi olmasın:)

3. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)
    Banka:
    2 ÇTL
    Walla Bilhassa Benim Durum Wahim O Zaman 24 Saat Onlineyim :) 5 Hafta Foruma Girmezsem Anlayınki Celal28- Mefta Olmuş...

Şimdiden Vasiyetim:
    Şekerlerimi : Sherry
    Pilav ve Tavuğu : Melek
    Bankadaki Paralarımı : Yeşim434
    Forumdaki Resmimi : Yorumsuz
    İsmimide : Kim Alırsa Alsın :):)

Bunlar Benim Son İsteklerim :)

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Yazık olmuş adama. Ama hakikaten bunun fazlası da bağımlılık yapıyor. Ben de gidecek olursam paramı hayır kurumlarına bağışlıyorum :P

5. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Yav okadar dedim şu üye sözleşmesine kalp hastaları için bir yasak koyun diye.Bakın adam 3 gün cerezforum'a girmiş,mefdaaaaa:P

Sayfayı Paylaş