1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Uçurtmam...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Mevsimlerden ilkbahar... Uçurtmamı aldım düştüm yollara, bir rampanın başında soluğu aldım. Öylede bir esinti var ki; tamda uçurtmamı göklere götürecek kadar. Özenle açtım uçurtmamın ipini usulca, yavaş yavaş saldım gökyüzüne; benden haber götürsün diye. Tüm umutlarımı, hayallerimi, isteklerimi yükledim kuyruklarına... Nasılda sorumluluğunu bilerek süzülüyor gökyüzüne, saldım ipi biraz daha, biraz daha... O kadar çoktu ki isteklerim, bilmiyorum taşıyabilecekmiydi uçurtmam, yoksa ağırmı gelecekti onada bana geldiği kadar... Olsun hele ben bir uçurayımda iyice varsın salınsında gelsin, varsın yarı yoldan geri dönsün. Diyorum, diyorum ama bir yanımda ödüm patlıyor ya ipim koparsa diye. Nedendir bilinmez bazen insan kendi yapamadıklarını, yada yapamayacaklarını, hep bir özlemle düşünür durur. Belkide bir mucize bekler, bazense ne kadar uğraşsanda olmazsa olmaz, ne yaparsan yap... Evet evet, onun için belkide umutla bir şeylere sarılır ve ona sığınır. Ve ümitsizcede olsa ondan bir medet bekler. O da ne uçurtmam ulu bir ağacın dalına takıldı; kanadı kırık bir kuş gibi uçamaz oldu. Eyvah ne yapacağım ben şimdi, örselendi yüreğim. Biçare bakakaldım, ne yapacağımı bilemedim. Bildiğim tek bir şey vardı oda, hayallerimin, umutlarımın, isteklerimin, bir süre daha ertelendiğiydi... ( Hayallerinizi, isteklerinizi, ertelemeyin; umutlarınızı asla kaybetmeyin) (Herşeyin bir vakti, bir zamanı var) Sen ve şen kalın... EMİ.