Magazin Ucuzcu Selena

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
Oyuncu-şarkıcı Selena Gomez, hem trendy hem de şık görünümün uygun fiyatlı ürün tercihleriyle de elde edilebileceğinin ispatı. Milyon dolarlık servetine ve popüler şarkıcı Justin Bieber ile ilişki yaşamasına rağmen Gomez asla günlük giysileri için servet harcamıyor. Gomez, gündelik giysilerine 20 dolardan fazla ödemiyormuş!

19 DOLARLIK ŞORT

Gomez, üstü pul işlemeli siyah şortunu en sevdiği markalar arasında saydığı Forever 21 mağazasından satın almış. Şortu için sadece 19 dolar ödeyen Gomez'in üzerindeki bol gömlekse annesinin!

28 $'A ELBİSE

Selena Gomez, bir ürün tanıtımı için yine Forever 21 mağazasının yolunu tutmuş. Gomez bu seksi mini elbise için sadece 28 dolar ödemiş.

25 DOLARLIK ETEK

Selena Gomez, birçok lansman ve basın daveti için Kmart'a uğradığını söylüyor. Üzerindeki eteği 25 dolara alan Gomez, önemli olanın doğru kombini yapabilmek olduğu görüşünde.

65 $'A etek bluz

Gomez, sık sık Asos isimli internet sitesinden alışveriş yaptığını, özellikle de indirimli ürünlerin peşine düştüğünü söylüyor. Gomez üzerindeki bakır renkli bluz-etek takım 65 dolar değerinde.

 

Benzer konular

Top