UEFA Avrupa Ligi Beşiktaş Rakiplerı Ve Maç Tarihleri-2011

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1

Beşiktaş Avrupa Fikstürü
UEFA Avrupa Ligi Beşiktaş Maç Tarihleri,Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi Rakipleri,

Avrupa Ligi'nde E Grubu'nda yer alan temsilcimiz Beşiktaşın rakipleri Dinamo Kiev (Ukrayna), Stoke City (İngiltere) ve Maccabi Tel-Aviv (İsrail) oldu.
Monaco'da yapılan kura çekiminde 2. torbada yer alan Beşiktaş, seri başı takımlardan Dinamo Kiev ile (E) Grubu'na düştü.

Maç takvimi şöyle:
1. hafta: 15 Eylül
2. hafta: 29 Eylül
3. hafta: 20 Ekim
4. hafta: 3 Kasım
5. hafta: 30 Kasım-1 Aralık
6. hafta: 14-15 Aralık

İLK MAÇ MACCABI TEL AVIV'LE

İşte Kartal'ın Avrupa Fikstürü


1. Maçlar - 15 Eylül 2011 Perşembe Saat 20:00
Beşiktaş - Maccabi Tel Aviv
Dinamo Kiev - Stoke City


2. Maçlar - 29 Eylül 2011 Perşembe Saat 22:05
Stoke City - Beşiktaş
Maccabi Tel-Aviv - Dinamo Kiev


3. Maçlar - 20 Ekim 2011 Perşembe Saat 22:05
Dinamo Kiev - Beşiktaş
Stoke City - Maccabi Tel-Aviv


4. Maçlar - 3 Kasım 2011 Perşembe 20:00
Beşiktaş - Dinamo Kiev
Maccabi Tel-Aviv - Stoke City


5. Maçlar - 1 Aralık Perşembe 22:05
Maccabi Tel-Aviv - Beşiktaş
Stoke City - Dinamo Kiev


6. Maçlar - 14 Aralık Çarşamba 20:00
Beşiktaş - Stoke City
Dinamo Kiev - Maccabi Tel-Aviv





A GRUBU:
Tottenham (İngiltere), Rubin Kazan (Rusya), PAOK (Yunanistan), Shamrock Rovers (İrlanda)
B GRUBU: Kopenhag (Danimarka), Standard Liege (Belçika), Hannover (Almanya), Vorskla Poltava (Ukrayna)
C GRUBU: PSV Eindhoven (Hollanda), Hapoel Tel-Aviv (İsrail), Rapid Bükreş (Romanya), Legia Varşova (Polonya)
D GRUBU: Sporting Lisbon (Portekiz), Lazio (İtalya), Zürih (İsviçre), Vaslui (Romanya)

E GRUBU: Dinamo Kiev (Ukrayna), Beşiktaş (Türkiye), Stoke City (İngiltere), Maccabi Tel-Aviv (İsrail)
F GRUBU: Paris Saint-Germain (Fransa), Athletic Bilbao (İspanya), Salzburg (Avusturya), Slovan Bratislava (Slovakya)
G GRUBU: AZ Alkmaar (Hollanda), Metalist Kharkiv (Ukrayna), Austria Wien (Avusturya), Malmö (İsveç)
H GRUBU: Braga (Portekiz), Club Brugge (Belçika), Birmingham (İngiltere), Maribor (Slovenya)
I GRUBU: Atletico Madrid (İspanya), Udinese (İtalya), St.Rennais (Fransa), Sion (İsviçre)
J GRUBU: Schalke 04 (Almanya), Steaua Bükreş (Romanya), Maccabi Haifa (İsrail), AEK Larnaka (Kıbrıs R.K.)
K GRUBU: Twente (Hollanda), Fulham (İngiltere), OB Odense (Danimarka), Wisla Krakow (Polonya)
L GRUBU: Anderlecht (Belçika), AEK Atina (Yunanistan), Lokomotiv Moskova (Rusya), Sturm Graz (Avusturya)
 

Benzer konular

Top