1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "UFO'lar Var, Bize Göstermiyorlar"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.753
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.885 ÇTL

Ajda Pekkan, önceki gün Marmara Forum Expo Center'daki 'Nasa: A Human Adventure' sergisini gezdi. Astronot montuyla poz veren Pekkan, uzaya fırlatılma deneyimi yaşatan simülatör cihazı da deneyip gazetecilerin sorularını yanıtladı:

Uzaya gitmeyi hiç düşünmedim. Ne işim var uzayda? Etiler'e bile gitmek istemiyorum, ne uzayı?

UFO'Lara inanıyorum ama UFO görmüyorum çünkü onları bize göstermiyorlar. Hani bir sürü UFO geçiyordu? Niye bugün gelmiyor?

21 Aralık'la ilgili kıyamet paranoyalarına girmek istemiyorum. Bunlar kehanettir, olacaksa olur. Biz yapacağımızı yapıyoruz, yukarısı tüm bunları görüyor.

DÜNYANIN EN KAPSAMLI UZAY SERGİSİ

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA'nın, insanoğlunun uzayla ilgili önemli çalışmalarını bir araya getiren sergisi "Nasa: A Human Adventure" Marmara Forum'da...

2.500 m2 büyüklüğünde Expo Center'a kurulan sergide, insanoğlunun uzaydaki 50 yıllık macerasını gözler önüne seren NASA koleksiyonuna ait uzaya gitmiş ve gelmiş 100'den fazla orjinal parça ve çok büyük objeler yer alıyor.

14 Nisan 2013'e kadar gezilebilecek serginin giriş fiyatları tam 25, öğrenci 20 TL olarak belirlenmiş. 6 yaşından küçük çocuklar ise sergiyi ücretsiz gezebilecek. Sergi sabah 10:00'dan gece 22:00'ye kadar gezilebiliyor

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Kim göstermiyormuş Ajdaya, çıkarın karşıma :D

Sayfayı Paylaş