Uğruna Din Değiştirmişti

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Tuğçe Kazaz ile Yorgos’nun son durumları ayrılık aşamasında yorgo tuğçe uğruna din değiştirmişti siz olsanız yorgo yerine sevdiğiniz kız ugruna nelerden vazgeçerdiniz inancınızdan ?

Ben diğer diyorum... Ya akıl var mantık var kardeşim. Beni seven kız madem her halimle sevmeyecek yok din değiştir yok don değiştir diyecekse ne işim olur ki öylesiyle...

Safir

Özel Üye
Özel üye
Sevdiğim uğruna vazgeçtiğim şeyler oldu lâkin din bunların arasında elbette olabilemez.

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Hayır tabikide.. Seven beni herşeyimle kabullenmeli ve tabikide bende sevdiğimi ..Dili, dini, ırkı vs. kabullenemiceksek bence hiç başlamamalı..

Diye düşünüyorum ..

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
ben bu konuda fazla tutucuyum dini dili ırkı benle tutmazsa o insana sevdiğim demem bile ön yargılıyım biraz :D

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Bencede birçoğumuz böyle düşünüyor Kızıl.
Çünkü kendi milletimiz içinde bile birçok ayrım yapılıyor bunları düşünürsek farklı dinden birine pek olumlu bakılmaz. ; )
Ama tabii aşk bu bellide olmaz kabullenmek gerekebilir..:P

ayrı dinlerden olmak sorun değilmiş gibi görünüyor ama ilk cicim ayları geçtikten sonra insan uyanınca ne yaptım der genelde.Bu konu çok önemli bir konudur.Eğer öncelikli konularımızdan bile taviz vermemiz isteniyorsa bir aşkta,daha sonraki isteklere dur deme fırsatı bulamayabiliriz."Nasılsa her istediğimi yapıyor,dinini bile bıraktı,bana mecbur" anlayışı ilişkiyi çabuk yıpratır "bence" !

arzum

Forum Gururu
Büyük konuşmak istemem ama bir ilişkiye başlamadan önce zaten o kişinin dinini, dili, ırkını bilerek başlarsın ben din konusunda biraz titizim varklı bir din yada mezhep asla tercihim olmadı olmayacaktırda.

dinle sevgi arasında bağlantı kuramadığımdan dolayı tabiki de değiştirmem diyorum

e-PaCk

Forum Gururu
değiştirmem değiştirmesini de talep etmem.
ama annem eder o başka =LL