1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Uğur Arslan 'Sen Neymişsin Beee' Dedirtiyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL

Televizyondaki programları seyrettikçe, kimin aslında nereye ait olduklarını veya olabileceklerini anlıyor ve görüyorsunuz.

Yarışma programlarıyla aram çok iyi olmadığı için fazla izlemiyorum. Bilgiye dayalı olanlara boynum kıldan ince ve önce geliyor.

Ancak "Benzemez Sana Kimse" yarışmasını daha önce seyretmediğim için ilk kez kendime kızdım. Son iki bölümünü seyredince, yarışmaya değil ama yarışmacılara hayran oldum diyebilirim. Bildiğiniz gibi yarışanlar da ünlülerden oluşuyor. Yarışmacılar başka bir ünlüye benzemeye çalışarak taklidini yapıyor. Yani özetle "ünlü, başka bir ünlünün taklidini yapıyor"... Buraya kadar her şey gayet normal ve olağan. Beni şaşırtan ve hayranlık uyandıran yarışmacılardan özellikle ikisi var ki, kendilerine olan hayranlığım bir kez daha arttı.

Uğur Arslan ve Ümit Erdim'e bayıldım diyebilirim.

Özellikle Uğur Arslan'ın gizli kalmış bu kadar yeteneğinin olduğunu bilmiyordum, öyle sanıyorum ki kendisi de herhalde bilmiyordu ki, bunca zaman bizi "bir başka Uğur Arslan'dan" mahrum bıraktı. Kendisi adına fazla "niyet okumadan" demek istiyorum ki sevgili Uğur Arslan; daha önce nerelerdeydin? Eeee adama bunu sormazlar mı? Bugüne kadar iki program, bir dizi ve bir kliple bir insan bu kadar sığlaşıp kendini ifşa etmez mi? Her zaman "ağır abi" tavırları, efendi, naif ve mülaim duruşuyla bir çok hayran kazandı ama sanıyorum ki şimdiden sonra bu taklit yeteneği, esprileri ve daha relaks halleriyle hayran sayısı artacaktır.

Evlilik programı ve daha önce sunduğu reality programından sonra Uğur Arslan'ın bu yüzünü ve yeteneğini gören, duyan, bilen yapımcıların kendisine daha fazla hakkettiği yeri vereceğini umuyorum. Yarışmayı baştan seyredemedim ama iki bölümdür kendisini fark edince hemen arşivden diğer bölümlerini seyrettim. Benimle birlikte nice kişiler aynı ve tek ortak görüşte. "Seni bir daha, ne zaman, nerede göreceğiz" diye o kadar çok olumlu ve hoş yorumlar var ki, alıntı yapmaya imkan yok. Umarım kendisi de bunun farkındadır.

Yarışmanın bir diğer yeteneği ise: Ümit Erdim.

Taklitleri ve şarkılarından ziyade, hazır cevaplılığı ve tiyatral yeteneği bence onu umut dolu bir gelecek beklediğinin göstergesi. Ustaca çalımları ve atakları var ve sahneye çok yakışıyor. Bence yeni nesil sanatçılar gelecekte, şimdi ki "showmenlere" dişli bir rakip olacaklar gibi. Tıpkı Eser Yenenler ve daha birçok yeni yetenek gibi.

Diğer yarışmacıları fazla kayda değer bulmuyorum... Pelin Öztekin'in, babasının yolunda olduğu belli. Sempatisi ve yeteneği ile daha güzel yerler de olacağına inanıyorum, ama babasının soyadıyla değil kendisi olduğu için.

Asena ve Ömür Gedik'in orada ne işi var demekten kendimi alamıyorum. Birinde ses, diğerinde görüntü yok. Felsefik ve ironik duruşlar show dünyasında hoş durmuyor.

Jüriye fazla bir şey söylemeye gerek yok, Seyfi Dursunoğlu işi götüren, Erol Evgin toparlayan, Hande Ataizi ise "bu da bana" diyen serçe parmak gibi.

Yarışma haftaya final yapıyor, özellikle Tarkan taklidiyle Uğur Arslan yine adından söz ettirecek gibi, benim birincilik favorim kendisi. Yanılmadığımı göreceğiz gibi bir his var içimde.

Sayfayı Paylaş