1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

Uğur Sayınıza Göre Kişiliğiniz

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve kelebek tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

 1. kelebek

  kelebek -ütopik- V.I.P

  Katılım:
  9 Haziran 2006
  Mesajlar:
  8.615
  Beğenileri:
  136
  Ödül Puanları:
  4.730
  Banka:
  3.666 ÇTL
  Uğur sayısı belirlenirken doğum tarihiniz önemli. Doğum tarihiniz ayın kaçıysa uğur sayınız da o demektir. Eğer doğum gününüz iki basamaklıysa iki basamağın toplamı uğur sayınızı verir.

  UĞUR SAYISI 1 OLANLAR

  Uğur sayısı 1 olanların en karakteristik özelliği lider olmalarıdır. En önemli söz hakkının kendilerinde olmasını isterler. Güçlü olmayı isterler ve güçlü olmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Fazlasıyla duygulu ve duyarlı insanlardır. Önsezileri kuvvetlidir. Bir karar vermeden önce her şeyi enine boyuna analiz ederler. Prensip sahibidirler. Adalet duyguları oldukça gelişmiştir. Adaletsizliğe tahammülleri yoktur.

  Bilgili ve kültürlüdürler. Hemen hemen her konuda az çok bilgi sahibi olurlar. Güzel ve etkili konuşmalarıyla çevrelerindeki insanları kolayca etkileyebilirler. Kavrama kabiliyetleri çok gelişmiştir. Yeni bir şeyi kolaylıkla öğrenir ve o konuda uzmanlaşıp en iyi olabilirler. Olaylar karşısında pratik yaklaşımlar geliştirebilirler. Keskin bir zekaları vardır, hazırcevaptırlar.

  Zorluklardan kolay kolay yılmaz ve hırslarıyla her işin üstesinden gelebilirler. Çalışmayı çok severler ve boşa zaman harcamaktan hoşlanmazlar. Kendilerine çok fazla yüklendikleri için psikolojik rahatsızlıklara kapılmaları muhtemeldir. Kendilerine karşı güvenleri tam değildir. Karamsar bir yapıları vardır. Zaman zaman aşağılık kompleksine kapılırlar. Dostlarıyla iyi ilişkiler içindedir.

  Uyumlu bir yapıları vardır. İçinde bulundukları her türlü ortama uyum sağlarlar. Yardımseverdirler ve sevdikleri için her türlü fedakarlığı yaparlar. Zaman zaman çevreleri tarafından iyi niyetleri suistimal edilir. Hassas yapıları nedeniyle kolaylıkla incinebilirler. Alıngandırlar. Mücadeleci bir ruh yapısına sahiptirler ve sorunları çözmekten büyük keyif alırlar. İnatçı kişilikleri nedeniyle bir işi sonuçlandırana kadar pes etmezler. Espritüeldirler.

  Kendilerini ifade edebilme yetenekleri oldukça kuvvetlidir ve bu sayede ikna kabiliyetleri de oldukça yüksektir. Genel kültür onlar için çok önemlidir. Eğitim-öğretim konusunda kariyer yaparlarsa çok başarılı olurlar. Okumak ve öğrenmek onların en önemli ilgi alanlarıdır.

  UĞUR SAYISI 2 OLANLAR

  Uğur sayısı 2 olanlar iradeli ve güçlü insanlardır. Sağlam bir karaktere sahiptirler. Her anlamda kuvvetlidirler. Uyumlu bir yapıları vardır. Çevrelerine kolaylıkla uyum gösterirler. Sakin ve munis bir dış görünüme sahiptirler. Duygusal ve hassastırlar. Gayet modern bir düşünce yapısına sahiptirler. Dürüst ve yeteneklidirler. Pek çok konuda beceriklilikleriyle ön plana çıkarlar.

  Sanata karşı yatkınlıkları vardır ve ince ruhludurlar. İdealisttirler ve amaçlarına ulaşmak için her şeyi göze alabilirler. Başarısızlığı asla hazmedemezler. Yaşamın zorluklarına karşı sağlam bir dirence sahiptirler. Kendilerine güvenleri tamdır. Başarılı olmak için tüm imkanlarını seferber ederler. Hayata dair taviz vermedikleri prensipleri vardır. Olaylara iyi kalpli ve duyarlı bir biçimde yaklaşırlar.

  Cesurdurlar ve bir karar verdikten sonra sonuna kadar bunu desteklerler. İnsanlara karşı içten bir yaklaşımları vardır. Çevrelerindeki insanlardan da aynı içtenliği beklerler. Esprilidirler ve hayata gülen gözlerle bakarlar.

  Değişiklikten çok hoşlanırlar ve yeniliklerden fazlasıyla keyif alırlar. Çok kolay adapte olabilirler. Değişik şeyler ortaya koymaktan çok keyif alırlar. Hisleri çok kuvvetlidir ve çevrelerini de kolaylıkla etkileyebilmektedirler. Çalıştıkları her alanda başarılı olabilirler. Çıkarlarını korumayı iyi bilirler. Maddi güç onlar için çok önemlidir. Diğer bir taraftan, bir o kadar da savurgandırlar. Parayı yönetmek için daha çok başkalarından yardım almaları gerekir.

  UĞUR SAYISI 3 OLANLAR

  Uğur sayısı 3 olanlar keskin bir zekaya sahiptirler. Bulundukları ortamda hemen fark edilirler. Çok iyi gözlemcidirler ve çevreleriyle ilgili her şeyi tüm detaylarıyla takip ederler. Yaratıcıdırlar ve pratik çözümler üretmek konusunda çok başarılıdırlar. Fazlasıyla sabırsızdırlar ve başarıya çok önem verirler. Hareketli bir yapıları vardır.

  İnatçıdırlar ve kafalarına koydukları bir işi gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaparlar ve canla başla çalışırlar.Oldukça kuvvetli bir iradeleri vardır.Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar ve özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Kimseye borçlu kalmak istemediklerinden, başkalarından kolay kolay yardım almazlar. Hayatları düzenlidir. Disiplinden hoşlanırlar. Emir almaktan hoşlanmazlar ve katı bir diktatör gibi davranabilirler. Duygusal bir yapıları olduğu halde bunu gizlemekten hoşlanırlar. Zayıf olarak nitelendirilmekten korkarlar.

  Prensipleri doğrultusunda yaşarlar ve kesinlikle taviz vermeye yanaşmazlar. Çevreleri tarafından kıskanılır ve engellenmeye çalışılırlar. Gururludurlar. Gururlarını inciten birine karşı tavır alır ve ilişkilerini keserler. Tedirgin ve karamsar bir yapıları vardır. Başarısızlıklarını da başarıları kadar sahiplenirler. Sorunlar onların gözünü asla korkutmaz. Gururlarının okşanmasından fazlasıyla keyif alır.

  Çevrelerindeki her şeyi çok iyi incelerler ve her şeyden bir sonuç çıkarmaya çalışırlar. Araştırmacı bir yapıları vardır. Bir konuya konsantre olduklarında tüm enerjilerini bu konuya yönlendirir ve olumlu sonuçlar elde ederler. Hayata bakış açıları oldukça içten ve rasyoneldir.

  UĞUR SAYISI 4 OLANLAR

  Uğur sayısı 4 olanlar içten ve samimi davranışlarıyla dikkatleri üzerlerine çekerler. Çok hassas ve duygusal bir yapıları vardır. Çok iyi niyetli ve dürüsttürler. Zaman zaman iyi niyetleri çevrelerindeki insanlar tarafından kötüye kullanılabilir. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verirler ve onlar için her türlü fedakarlığı yapabilirler.

  Zaman zaman bazı durumlar karşısında içten pazarlıklı da olabilmektedirler. Çıkarlarını da sonuna kadar korumayı iyi bilirler. Geçmişe karşı bir bağlılıkları vardır. Yapılan iyi ya da kötü hiçbir şeyi kolay kolay unutmazlar. Geleceğe sürekli kaygıyla bakarlar.

  Bazen fevri davranışlar sergileyebilir ve aşırı hareketlerde bulunabilirler. Birine kızdıkları taktirde kolay kolay affetmezler. Detaycı ve katı bir tutum içine girebilirler. Sorumluluk sahibidirler. Detaycı bir çalışma prensipleri vardır. Sorunlar karşısında kolaylıkla demoralize olabilirler, fakat her şekilde ellerinden gelen çabayı gösterirler. İşlerini başarıyla gerçekleştirirler ve başarı için tüm çabalarını sarf ederler. Azimleriyle tüm güçlüklerin üstesinden gelirler.

  Hafızaları çok kuvvetlidir. Geçmişe dair detayları en ince ayrıntısına kadar hatırlarlar. Taklit yetenekleri gelişmiştir. El işlerine yatkınlıkları vardır. Eğer çevrelerinden destek görürlerse kendileri için zor olan bir konuyu da kolaylıkla halledebilirler.

  Duygusal olmalarına karşın duygusallığa pek önem vermezler. Bunun nedeni sorumluluklarına daha çok önem vermelerinden kaynaklanır. Eleştiriye açıktırlar ve olayları tüm içtenlikleriyle yorumlarlar. Zaman zaman alaycı bir tavra da bürünebilirler. Kendileriyle baş başa kalmak, onlara özeleştiri yapma ve kendini toparlama gücü verir.
   
 2. kelebek

  kelebek -ütopik- V.I.P

  Katılım:
  9 Haziran 2006
  Mesajlar:
  8.615
  Beğenileri:
  136
  Ödül Puanları:
  4.730
  Banka:
  3.666 ÇTL
  UĞUR SAYISI 5 OLANLAR

  Uğur sayısı 5 olanlar bilgiye çok önem verir ve birçok konuda bilgilidirler. Çevrelerindeki insanları kolaylıkla etkileyebilirler. Akıcı konuşurlar ve yabancı dillere karşı kabiliyetleri vardır. İnsanlar onlardan kolaylıkla etkilenirler. Liderlik vasıfları oldukça fazladır. İlgiden çok hoşlandıkları için dikkat çekmeye bayılırlar.

  Espri anlayışları oldukça gelişmiştir. Sempatik ve samimi tavırlarıyla dikkati çekerler. Çevrelerindeki insanlar onların içtenliğinden fazlasıyla etkilenir. Tüm bu kişilik özellikleri onlara farklı bir cazibe katar.

  Gelenek ve göreneklerine bağlıdırlar. Güçlü duyguları vardır fakat bunları göstermek işlerine gelmez. Duyguları onlar için çok önemlidir ve kimseyle paylaşmak istemezler. Zaman zaman olaylar karşısında olumsuz duygulara kapılır ve karamsarlaşırlar. Böyle zamanlarda içine kapanık bir tutum içinde olurlar. Çevrelerindeki insanları kolayca kırabilirler. Kararsız oldukları da olur. Çaba sarf ettikleri her işi başarıyla sonuçlandırırlar. İdealleri onlar için çok önemlidir ve amaçları uğruna çok çalışırlar. Başarı konusunda tatminsizdirler. Hep daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ederler.

  Çıkarları onlar için ön plandadır. Mantıklı ve pratik yaklaşımları vardır. Dürüst olduklarının herkes tarafından bilinmesini ve takdir edilmesini isterler. Tasarlama yetenekleri fazlasıyla gelişmiştir. Her şeyi planlı ve programlı bir biçimde yapmaktan hoşlanırlar. Sorunlar karşısında pratik çözümler üretebilirler. Zaman zaman bazı detayları gözden kaçırdıkları için hata yapma olasılıkları vardır. Hiçbir işi yarıda bırakmazlar. Sonuca ulaşmak konusunda yeteneklidirler.

  Güven onlar için çok önemlidir ve içten pazarlıklı insanlardan kesinlikle hoşlanmazlar. İnsanların gerçek niyetlerini kolaylıkla algılayabilirler. Samimi yaklaşımları toplum içinde aranan bir dost olmalarını sağlar.

  UĞUR SAYISI 6 OLANLAR

  Uğur sayısı 6 olanlar yaratıcı ve girişkendir. İşlerinde her daim başarılı olurlar. İleriye dönük kararlar almak konusunda yeteneklidirler. Önsezileri kuvvetlidir ve hiçbir detayı gözden kaçırmazlar. Kendilerine yetebilmek onlar için önemlidir.

  Birçok konuda başarılı olabilecek kadar yetenekli ve özel insanlardır. Dürüstlük onlar için çok önemlidir ve çevrelerine iyi niyetle yaklaşırlar. Kendileriyle gurur duyarlar. Çünkü özveriyle çalışırlar ve kendilerini geliştirirler. Başına buyruk ve kendi düzenini yaşamak isteyen bir yapıları vardır. Hayalperest tarafları da kuvvetlidir. Sempatik tavırlarıyla dikkat çekerler.

  Çok tez canlıdırlar ve her şey hemen olsun isterler. Daima başarılı olmak isterler ve başarısızlığı hazmedemezler. Böyle bir durum karşısında fevri bir tutum içine girerler. İnatçı ve dediğim dediktirler.

  Yaratıcı ve ince ruhludurlar. Egoları çok güçlü olduğu için kendilerine karşı yapılan bir eleştiride hemen savunmaya geçerler. Hayata pembe gözlükler ardından bakmayı ve olayları çözümlemeyi severler. Dostluklarına önem verirler ve her fırsatta onlara destek olurlar. Sosyal hayatlarında faaldirler. Bir ortama girdiklerinde kendilerini kolaylıkla sevdirirler. Dostlarının sayısı epey fazladır. Her zaman enerjik ve hareketlidirler.

  Fikirleri onlar için çok önemlidir. Daima en ateşli savunucudurlar. Kendilerini neden sonuç ilişkisi içerisinde çok iyi ifade edebilirler. Cesur ve atılımcıdırlar. Araştırmacı yapılarıyla da dikkat çekerler.

  UĞUR SAYISI 7 OLANLAR

  Uğur sayısı 7 olanlar huzurlu olmaktan çok hoşlanırlar ve munis bir yapıları vardır. Dedikodudan kesinlikle hoşlanmazlar. Çevresiyle mesafeli diyaloglar kurarlar ve liderdirler. Detaycı ve çok iyi gözlemcidirler. Bir konu hakkında söz söylemeden önce o konuya ilişkin tüm detayları öğrenirler.

  Başkaları tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Yeniliklerden çok hoşlanırlar. Kendilerine göre bazı doğruları vardır. Bu doğrulara zarar geldiği zaman kırıcı ve agresif olurlar. Hayata dört elle sarıldıkları halde zaman zaman karamsarlaşabilirler.

  Önsezileri çok kuvvetlidir ve ortaya koydukları fikirler daima akılcıdır. Fazlasıyla dost canlısıdırlar ve bir ortama girdiklerinde kendilerini hemen sevdirirler. Titizdirler ve her şeyin düzenli bir şekilde olmasını isterler. Yardımseverdirler. Paylaşmak onlar için çok önemlidir. Dostlarının başı sıkıştığı zaman ilk başta onlar yardıma koşar ve bunu karşılık beklemeden yaparlar. Detaylar onlar için çok önemlidir ve bu nedenle analizci bir yapıları vardır

  Tavır ve davranışlarıyla öyle farklıdırlar ki hemen dikkat çekerler. Dış görünüşleri itibariyle ne hissettiklerini hemen belli ederler. Kaygılı ve tedirgin bir yapıları bulunmaktadır. Özellikle de gelecek kaygısı taşırlar. Duygularını sürekli gizlemeye çalışır fakat bu konuda çok başarılı olamazlar. Soğuk ve mağrur bir tavırları vardır. Diğer bir taraftan bir o kadar da sıcak kanlıdırlar. Farklılık onlar için çok önemlidir. Değişiklik merakları hat safhadadır. Toplum içinde hal ve tavırlarıyla fark yaratırlar.

  UĞUR SAYISI 8 OLANLAR

  Uğur sayısı 8 olanlar hareketli, dışa dönük tavırlarıyla dikkat çekerler. Maceracı bir ruha sahiptirler. Cazibeli ve çekicidirler. Girdikleri ortamda hemen dikkatleri üzerlerine çekerler. Kendilerine özgü bir davranış şekilleri vardır. Haksızlığa uğradıkları taktirde katı bir tutum içine girerler.

  Anlama ve akılda tutma kabiliyetleri oldukça fazladır. Gördükleri bir şeyi kolay kolay unutmazlar. Kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmazlar. Kendi bildiklerini okurlar ve onları yönlendirmek zordur. Keskin bir zekaları vardır. Öyle sabırlıdırlar ki bir işin sonucunu alana kadar beklerler.

  Akılcı ve mantıklıdırlar. Olaylara yaklaşımları fazlasıyla rasyoneldir. Her türlü durum karşısında soğukkanlı olabilmeyi başarırlar. Kalplerinin sesinden çok mantıklarını dinlerler. Her ne kadar duygusal davranmasalar da kendi özlerinde duygusal ve hassas insanlardır. Sevgiye ve saygıya önem verirler. Adil ve dürüst bir anlayışa sahiptirler.

  Fazlasıyla yardımseverdirler. İnsanlara yardım etmek onlar için önemlidir. Kendilerini çevrelerindeki insanlardan farklı görürler. Bazen iyi niyetlerinin suistimal edilmesi durumuyla karşı karşıya kalırlar. Çünkü yaklaşımları iyi niyetlidir.

  Eleştirmeyi çok severler. Hoşlarına gitmeyen bir konuyu çok katı bir şekilde eleştirmekten zevk alırlar. Sert çıkışları olabilir. Konuşkandırlar. Doğaya ve spora karşı ilgi duyarlar. Estetik kaygıları çok fazla olduğu için fiziksel görünümlerine çok dikkat ederler. Hayatlarını düzen ve disiplin üzerine kurmuşlardır.

  UĞUR SAYISI 9 OLANLAR

  Uğur sayısı 9 olanlar kusursuz yapılarıyla dikkati çeker. İdealisttirler ve amaçlarına ulaşabilmek için tüm zorluklarla var güçleriyle savaşırlar. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar ve bağımsızlıklarına çok düşkünlerdir. Kendilerine güvenleri tamdır. Kimseye borçlu kalmak istemezler. Savaşçı bir ruha sahiptirler.

  Her zaman kendi bildiklerinin en doğru olduğuna inanırlar. Fakat zaman zaman yanlış anlaşıldıkları da olur. Tam olarak bir idealist olarak yorumlanabilirler. Bunun ana nedeni, hırslarıyla ön plana çıkmalarından kaynaklanır. Madden ve manen sağlam bir yapıları vardır. Her zaman bakımlıdırlar ve kendilerine özen gösterirler.

  Prensiplerine bağlıdırlar. Dostlarına önem verirler. Dürüstlük ve saygı onlar için başta gelir. İyi kalpli ve iyi niyetlidirler. Duygulu ve başkalarına karşı düşüncelidirler. Başkasının yanında çalışmak ve emir almak onlara göre değildir. Kendi işlerini yapmaktan daha çok keyif alırlar. Sorumluluk sahibidirler. Akıllarına koydukları bir şeyi hemen gerçekleştirme eğilimindedirler. Sorunlarla kolaylıkla başa çıkabilirler.

  Bir fikri kolay kolay kabul etmezler. Onlar için tutarlı bir tarafı olmalıdır. İnandıkları fikirler onlar için kanun gibidir. Zaman zaman katı ve sert bir tutum içinde olurlar. Yeri geldiğinde mücadeleci ruhları fazlasıyla ön plana çıkar.

  Huzur onlar için önemlidir. Kendilerini huzursuz hissettiklerinde durgunlaşır ve içlerine kapanırlar. Konuşkan tavırlarıyla ilgi çekerler; fakat bazen sarf ettikleri sözler nedeniyle kırıcı olabilir ve sıkıntı yaşayabilirler.
   
 3. kelebek

  kelebek -ütopik- V.I.P

  Katılım:
  9 Haziran 2006
  Mesajlar:
  8.615
  Beğenileri:
  136
  Ödül Puanları:
  4.730
  Banka:
  3.666 ÇTL
  Valla beni daha iyi tanımlayabilecek başka bir yorum daha görmemiştim. Nerdeyse motamot doğru diyebilirim ;)
   
 4. incikk

  incikk Uzman

  Katılım:
  9 Ocak 2008
  Mesajlar:
  1.222
  Beğenileri:
  17
  Ödül Puanları:
  1.130
  Meslek:
  öğrenci
  Yer:
  En GüzeL HayaLLerdeN..!
  Banka:
  63 ÇTL
  UĞUR SAYISI 7 OLANLAR

  Uğur sayısı 7 olanlar huzurlu olmaktan çok hoşlanırlar ve munis bir yapıları vardır. Dedikodudan kesinlikle hoşlanmazlar. Çevresiyle mesafeli diyaloglar kurarlar ve liderdirler. Detaycı ve çok iyi gözlemcidirler. Bir konu hakkında söz söylemeden önce o konuya ilişkin tüm detayları öğrenirler.

  Başkaları tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Yeniliklerden çok hoşlanırlar. Kendilerine göre bazı doğruları vardır. Bu doğrulara zarar geldiği zaman kırıcı ve agresif olurlar. Hayata dört elle sarıldıkları halde zaman zaman karamsarlaşabilirler.

  Önsezileri çok kuvvetlidir ve ortaya koydukları fikirler daima akılcıdır. Fazlasıyla dost canlısıdırlar ve bir ortama girdiklerinde kendilerini hemen sevdirirler. Titizdirler ve her şeyin düzenli bir şekilde olmasını isterler. Yardımseverdirler. Paylaşmak onlar için çok önemlidir. Dostlarının başı sıkıştığı zaman ilk başta onlar yardıma koşar ve bunu karşılık beklemeden yaparlar. Detaylar onlar için çok önemlidir ve bu nedenle analizci bir yapıları vardır

  Tavır ve davranışlarıyla öyle farklıdırlar ki hemen dikkat çekerler. Dış görünüşleri itibariyle ne hissettiklerini hemen belli ederler. Kaygılı ve tedirgin bir yapıları bulunmaktadır. Özellikle de gelecek kaygısı taşırlar. Duygularını sürekli gizlemeye çalışır fakat bu konuda çok başarılı olamazlar. Soğuk ve mağrur bir tavırları vardır. Diğer bir taraftan bir o kadar da sıcak kanlıdırlar. Farklılık onlar için çok önemlidir. Değişiklik merakları hat safhadadır. Toplum içinde hal ve tavırlarıyla fark yaratırlar.

  iştee benn son söz budur:P
   
 5. _nehir_

  _nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

  Katılım:
  8 Aralık 2012
  Mesajlar:
  4.034
  Beğenileri:
  4.704
  Ödül Puanları:
  8.980
  Banka:
  2.370 ÇTL
  UĞUR SAYISI 4 OLANLAR

  Uğur sayısı 4 olanlar içten ve samimi davranışlarıyla dikkatleri üzerlerine çekerler. Çok hassas ve duygusal bir yapıları vardır. Çok iyi niyetli ve dürüsttürler. Zaman zaman iyi niyetleri çevrelerindeki insanlar tarafından kötüye kullanılabilir. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verirler ve onlar için her türlü fedakarlığı yapabilirler.

  Zaman zaman bazı durumlar karşısında içten pazarlıklı da olabilmektedirler. Çıkarlarını da sonuna kadar korumayı iyi bilirler. Geçmişe karşı bir bağlılıkları vardır. Yapılan iyi ya da kötü hiçbir şeyi kolay kolay unutmazlar. Geleceğe sürekli kaygıyla bakarlar.

  Bazen fevri davranışlar sergileyebilir ve aşırı hareketlerde bulunabilirler. Birine kızdıkları taktirde kolay kolay affetmezler. Detaycı ve katı bir tutum içine girebilirler. Sorumluluk sahibidirler. Detaycı bir çalışma prensipleri vardır. Sorunlar karşısında kolaylıkla demoralize olabilirler, fakat her şekilde ellerinden gelen çabayı gösterirler. İşlerini başarıyla gerçekleştirirler ve başarı için tüm çabalarını sarf ederler. Azimleriyle tüm güçlüklerin üstesinden gelirler.

  Hafızaları çok kuvvetlidir. Geçmişe dair detayları en ince ayrıntısına kadar hatırlarlar. Taklit yetenekleri gelişmiştir. El işlerine yatkınlıkları vardır. Eğer çevrelerinden destek görürlerse kendileri için zor olan bir konuyu da kolaylıkla halledebilirler.

  Duygusal olmalarına karşın duygusallığa pek önem vermezler. Bunun nedeni sorumluluklarına daha çok önem vermelerinden kaynaklanır. Eleştiriye açıktırlar ve olayları tüm içtenlikleriyle yorumlarlar. Zaman zaman alaycı bir tavra da bürünebilirler. Kendileriyle baş başa kalmak, onlara özeleştiri yapma ve kendini toparlama gücü verir.

  Çok ilginç yaa. Analizin dibine vurmuşlar. Kim neye göre yazıyor bunları hep merak etmişimdir :D
   
 6. Papatya

  Papatya Men sebete nebete... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.127
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  Uğur sayısı 7 olanlar huzurlu olmaktan çok hoşlanırlar ve munis bir yapıları vardır. Dedikodudan kesinlikle hoşlanmazlar. Çevresiyle mesafeli diyaloglar kurarlar ve liderdirler. Detaycı ve çok iyi gözlemcidirler. Bir konu hakkında söz söylemeden önce o konuya ilişkin tüm detayları öğrenirler.

  Başkaları tarafından kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Yeniliklerden çok hoşlanırlar. Kendilerine göre bazı doğruları vardır. Bu doğrulara zarar geldiği zaman kırıcı ve agresif olurlar. Hayata dört elle sarıldıkları halde zaman zaman karamsarlaşabilirler.

  Önsezileri çok kuvvetlidir ve ortaya koydukları fikirler daima akılcıdır. Fazlasıyla dost canlısıdırlar ve bir ortama girdiklerinde kendilerini hemen sevdirirler. Titizdirler ve her şeyin düzenli bir şekilde olmasını isterler. Yardımseverdirler. Paylaşmak onlar için çok önemlidir. Dostlarının başı sıkıştığı zaman ilk başta onlar yardıma koşar ve bunu karşılık beklemeden yaparlar. Detaylar onlar için çok önemlidir ve bu nedenle analizci bir yapıları vardır

  Tavır ve davranışlarıyla öyle farklıdırlar ki hemen dikkat çekerler. Dış görünüşleri itibariyle ne hissettiklerini hemen belli ederler. Kaygılı ve tedirgin bir yapıları bulunmaktadır. Özellikle de gelecek kaygısı taşırlar. Duygularını sürekli gizlemeye çalışır fakat bu konuda çok başarılı olamazlar. Soğuk ve mağrur bir tavırları vardır. Diğer bir taraftan bir o kadar da sıcak kanlıdırlar. Farklılık onlar için çok önemlidir. Değişiklik merakları hat safhadadır. Toplum içinde hal ve tavırlarıyla fark yaratırlar.


  Sanırım biri benden bahsediyor! :hey
  Ve sanırım burçların özelliklerinden faydalanılmış yorum yapılırken.
   
 7. -araz-

  -araz- EYVALLAH... V.I.P

  Katılım:
  24 Aralık 2011
  Mesajlar:
  5.468
  Beğenileri:
  1.552
  Ödül Puanları:
  7.230
  Banka:
  3.953 ÇTL
  UĞUR SAYISI 3 OLANLAR

  Uğur sayısı 3 olanlar keskin bir zekaya sahiptirler. Bulundukları ortamda hemen fark edilirler. Çok iyi gözlemcidirler ve çevreleriyle ilgili her şeyi tüm detaylarıyla takip ederler. Yaratıcıdırlar ve pratik çözümler üretmek konusunda çok başarılıdırlar. Fazlasıyla sabırsızdırlar ve başarıya çok önem verirler. Hareketli bir yapıları vardır.

  İnatçıdırlar ve kafalarına koydukları bir işi gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaparlar ve canla başla çalışırlar.Oldukça kuvvetli bir iradeleri vardır.Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar ve özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Kimseye borçlu kalmak istemediklerinden, başkalarından kolay kolay yardım almazlar. Hayatları düzenlidir. Disiplinden hoşlanırlar. Emir almaktan hoşlanmazlar ve katı bir diktatör gibi davranabilirler. Duygusal bir yapıları olduğu halde bunu gizlemekten hoşlanırlar. Zayıf olarak nitelendirilmekten korkarlar.

  Prensipleri doğrultusunda yaşarlar ve kesinlikle taviz vermeye yanaşmazlar. Çevreleri tarafından kıskanılır ve engellenmeye çalışılırlar. Gururludurlar. Gururlarını inciten birine karşı tavır alır ve ilişkilerini keserler. Tedirgin ve karamsar bir yapıları vardır. Başarısızlıklarını da başarıları kadar sahiplenirler. Sorunlar onların gözünü asla korkutmaz. Gururlarının okşanmasından fazlasıyla keyif alır.

  Çevrelerindeki her şeyi çok iyi incelerler ve her şeyden bir sonuç çıkarmaya çalışırlar. Araştırmacı bir yapıları vardır. Bir konuya konsantre olduklarında tüm enerjilerini bu konuya yönlendirir ve olumlu sonuçlar elde ederler. Hayata bakış açıları oldukça içten ve rasyoneldir.
   
 8. ezgi3535

  ezgi3535 Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  20 Mart 2014
  Mesajlar:
  1.299
  Beğenileri:
  832
  Ödül Puanları:
  3.830
  Cinsiyet:
  Kadın
  Banka:
  86 ÇTL
  UĞUR SAYISI 6 OLANLAR
  Uğur sayısı 6 olanlar yaratıcı ve girişkendir. İşlerinde her daim başarılı olurlar. İleriye dönük kararlar almak konusunda yeteneklidirler. Önsezileri kuvvetlidir ve hiçbir detayı gözden kaçırmazlar. Kendilerine yetebilmek onlar için önemlidir.

  Birçok konuda başarılı olabilecek kadar yetenekli ve özel insanlardır. Dürüstlük onlar için çok önemlidir ve çevrelerine iyi niyetle yaklaşırlar. Kendileriyle gurur duyarlar. Çünkü özveriyle çalışırlar ve kendilerini geliştirirler. Başına buyruk ve kendi düzenini yaşamak isteyen bir yapıları vardır. Hayalperest tarafları da kuvvetlidir. Sempatik tavırlarıyla dikkat çekerler.

  Çok tez canlıdırlar ve her şey hemen olsun isterler. Daima başarılı olmak isterler ve başarısızlığı hazmedemezler. Böyle bir durum karşısında fevri bir tutum içine girerler. İnatçı ve dediğim dediktirler.

  Yaratıcı ve ince ruhludurlar. Egoları çok güçlü olduğu için kendilerine karşı yapılan bir eleştiride hemen savunmaya geçerler. Hayata pembe gözlükler ardından bakmayı ve olayları çözümlemeyi severler. Dostluklarına önem verirler ve her fırsatta onlara destek olurlar. Sosyal hayatlarında faaldirler. Bir ortama girdiklerinde kendilerini kolaylıkla sevdirirler. Dostlarının sayısı epey fazladır. Her zaman enerjik ve hareketlidirler.

  Fikirleri onlar için çok önemlidir. Daima en ateşli savunucudurlar. Kendilerini neden sonuç ilişkisi içerisinde çok iyi ifade edebilirler. Cesur ve atılımcıdırlar. Araştırmacı yapılarıyla da dikkat çekerler.
   
Benzer Konular
 1. kelebek
  Mesaj:
  11
  Görüntüleme:
  4.755
 2. kelebek
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  896
 3. kelebek
  Mesaj:
  6
  Görüntüleme:
  1.136
 4. kelebek
  Mesaj:
  15
  Görüntüleme:
  3.309
 5. Suskun
  Mesaj:
  5
  Görüntüleme:
  16.013
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş