Ukraynalı güzeller,Güzeller, Güzeller Ama Güzeller :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Ukrayna kızlarının güzelliği dillere destan. Bu nedenle dünya erkekleri Ukraynalı kızları merak ediyor. Bir çoğu da bu kızlardan biriyle evlenme hayali kuruyor. Hem de Ukrayna'yı ve Ukraynalı kızları tanımadan. Ukrayna nasıl bir ülke bilmeden!

Ukrayna dışarıdan görüldüğü gibi bir ülke değil.

Ukrayna sokaklarında genç kızları ve genç kadınları bebek arabasıyla çocuklarını gezdirirken görürsünüz. Türkiye'deki annelerin ite kaka büyüttükleri çocuklar, Ukrayna'da bir asilzade titizliğinde büyüyor.

Ukrayna'da genel olarak kadınlar çalışır, erkekler çalışmaz! Aylık ortalama kazançları Türk parasıyla 250 liradır. 250 Türk Lirası almak için bir ay çalışırlar.

Ukrayna'da marketlere gittiğinizde Türkiye'deki gibi bol bol alışveriş yapan mutsuz kadınları göremezsiniz. Domatesi iki tane alır, patatesi çok alır, tuvalet kağıdının en kötüsünü alır, Türkiye'de o tuvalet kağıdını dilenci bile almaz. Türkiye'de böyle bir tuvalet kağıdı üretilmemiştir.

Hiç bir kadın göremezsiniz ki, marketten taşıyamayacak kadar bol alışveriş yapsın. Geneli 10- 15 lira düzeyinde bir alışveriş yapar.

Ukrayna caddelerinde somurtan, kızgın bir Ukraynalı göremezsiniz.

Gittiğiniz restoranda, cafede garsona istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Hepsini içtenlikle cevaplarlar. İnanılmaz derece saygılı ve ilgililer.

Kalbiniz bozuk ise, “bu kadın iş” bile dersiniz. Ama karşınızda müşteriye saygılı bir garson vardır.

Restoranlarındaki peçeteleri üstüste koyarak önünüze getirmezler. Peçeteler ya kalp şeklinde, ya da deniz yıldızı şeklinde dizilmiştir. Dayanamaz peçetenin bile fotoğrafını çekersiniz!

Türkiye'de sadece podyumlarda gördüğümüz güzel kızlar sokakta her yerdedir. Hepsi, çok güzel kıyafetleriyle sokaktadırlar.

Ukrayna sokaklarında bir tane sakal traşı olmamış erkek göremezsiniz. Dilencinin bile kıyafeti düzgündür.

Pazarlarında Türkiye'de gördüğünüz bolluğu göremezsiniz. Olsa da alacak kimse bulamazsınız. Bir garsona 1 Türk lirası verseniz elinizi öpecek kadar mutlu olur, şaşırır.

Ukraynalı bir kadına, bir gül bir çiçek verseniz, bir çay ısmarlasanız, bir yemek ikram etseniz binlerce kez teşekkür eder.

Ukrayna şuan 1970'li yılları yaşıyor. Herşey doğal, herşey güzel. Hava kirliliği yok. Ev kirası 150 dolardan başlıyor. Evler dayalı döşeli!

Emekliyim nasıl geçineceğim endişeniz varsa, gelin Ukrayna'ya kral gibi yaşayın.

Hele bekarsanız, Ukraynalı bir bayanla evlenin de ömrünüzün son deminde insan mualemesi görün! 

Benzer konular

Top