1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ülkemin cennet köşeleri(Türkiye de böyle yerde mi var?)

Konusu 'Fotograflarla Türkiye Turu' forumundadır ve Girayhan tarafından 27 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Van Gölü veya yöresel adıyla Van Denizi, Tatvan ilçesi sınırları içinde bulunan Nemrut volkan ik dağının patlaması sonucu oluşan kraterde biriken suların oluşturduğu varsayılan volkanik bir göl dür.

Sarıkamış, Kars iline bağlı ilçelerden biridir. Merkez bucağına bağlı 14, Karakurt bucağına bağlı 26, Karaurgan bucağına bağlı 15 köyü vardır. Yüzölçümü 1951 km2 olup nüfus yoğunluğu 32’dir. İlçe toprakları yüksek dalgalı düzlüklerden meydana gelir. Başlıca akarsuları Aras Irmağı ile Kars Çayıdır. Dağlık alanlar yer yer sarıçam ormanları ile kaplıdır.

Sultan sazlığı , İç Anadolu Bölgesinde Kayseri il sınırları içerisinde Develi, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinin oluşturduğu üçgen içerisinde bulunmaktadır.

Datça, coğrafi bölge olarak Ege Bölgesi ’ndedir. Dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Datça Yarımadası’nın en yüksek noktalarını Bozdağ (1174), Kalecik Dağı (881) Karadağ (786), Emecik Dağı (704), Yarık Dağı (615) gibi dağlar oluşturur. Arazinin % 66’sı orman alanı, %18’i seyrek çalılık ve kayalık olup sadece % 16’sı tarım alanıdır. Kızlan Ovası, Burgaz Düzlüğü, Reşadiye Ovası ile kıyı düzlüklerinin en önemlilerinden olan Karaköy Palamutbükü ve Mesudiye, ilçenin ovalarıdır.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ağustos 2014
  2. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Harika resimler. Paylaşım için teşekkürler hocam.

4. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Biz aslında hep başka ülkelerin güzelliklerine özeniyoruz ama aslında kendi ülkemizin güzelliklerini ve değerini ne yazıkki bilmiyoruz. Bu fotoğraflara bakınca anladım.

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Yurtdışında birçok arkadaşım var. Çoğu özlemini duyduğumuz ülkelerde. Anlatttıklarına bakılırsa yok bizim ülkemiz gibi. Bana göre dünyanın en güzel ükesinde yaşıyoruz ve kıymetini bilmeliyiz. Sahip çıkmalı ve Türk olmakla övünmeliyiz.

6. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Bence bu resimler sabit konu olarak kalmalı diye düşünüyorum.Yeni konular eklendikce kaybolup gitmemeli

7. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Ellerinize sağlık.
    Ben Türkiye'de doğduğum için Allahımın sevgili kulu hatta seçilmiş kulu olduğuma inanıyorum. Ne mutlu ki Türküm.

8. derbeder44

derbeder44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    bu kafayla bu zihniyet oldugu surece malesef HEPİMİZ MUSTAFA KEMALLERİZ demiş arkadaşım tbr ederim ama malesef olamayız mustafa Kemaller

9. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Eline yuregine saglikk cok güzel bir paylasim

10. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Arkadaş mesajın çok güzel ama bu konu ile ne alakası var anlayamadım doğrusu

Sayfayı Paylaş