1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Umursamaz Sözler

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Suskun tarafından 7 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Umursamaz Sözler

Unutamasanda umursama. Çünkü biri için üzülmene değmez hayat. Zamanında altını çizdiklerinin üstünü çizeceksin bazen hayata inat

Aslında ben umursamaz değilim. Sadece sen umrumda olmayı beceremiyorsun, o kadar"

Üzmüyorum senin için kendimi, sαdece içim içimi yiyor o kαdαr !

Ne zαmαn mutlu bi çift görsem ; boşunα sevinme sen αklimα fαlαn gelmiyosun.

Kim iyimisin ? diye sorsα; Hαyır diyorum ,Aşığım .. 'Olsun' diyorlαr Allαh büyük..

Ne kαdαr seversen sev, αslα belli etme sevgini. Çünkü sevdiğin kişi, sevildiği kαdαr üzecektir seni' ..

Sensiz kalmak falan umrumda sanma sakıın bundan öncede sensizdim yokki öyle bi sıkıntıım :(

Yαlnızım diye üzülmüyorum , Çünkü biliyorum . Y A L N I Z insαnın ihαnet edeni de olmaz .

Düğünde oturmaya mı geldik ? diyen o adama sesleniyorum: ben sadece pasta yemeye geldim. Vallaha bak .

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Umursamaz insanlara söylenecek en güzel sözler

[​IMG]Karşınızdakini bazen umursamazsınız ama anlamaz kelimeler ile ifade ederek belki umursamaz olduğunuzu belli edebilirsiniz.

Sizi takmak mı? Ahaha düşünce kirliliğisiniz, alaylı gülüşlerimin nedenisiniz!

Ne kadar seversen sev, asla belli etme sevgini. Çünkü sevdiğin kişi, sevildiği kadar üzecektir seni.

Haddinden fazla mutluyum, tüm yollar senin, gidebilirsin!

Yalnızım diye üzülmüyorum, çünkü biliyorum; Yalnız insanın ihanet edeni de olmaz.

Herkes gitmişse sakince arkana dön bir bak. Dostun kalmış mı, aşkın solmuş mu, dön bak dünyaya. O yüzdendir ki kimse umrumda değil.

Sensiz kalmak falan umrumda sanma sakın. Bundan önce de sensizdim, yokki öyle bi sıkıntım.

Unutamasanda umursama. Çünkü biri için üzülmene değmez hayat. Zamanında altını çizdiklerinin üstünü çizeceksin bazen hayata inat.

Melekte benim, şeytan da. Hangisi sana uyarsa.

Her defasında dönen sen, dönüpte hayatımı mahveden sen, lütfen artık gidişlerinin dönüşü olmasın! Umrumda değilsin!

Şimdi siz boş boş oturuyor olsanız bile, Annenize göre emin olun komşunun çocuğu sizden daha iyi boş boş oturuyordur.

Kanal D’de yayınlanan artiz mektebine çıkıp artiz ne ararla mektepte diye espri yapsam beni döverler mi acaba.

Şimdi biz 87liyim, 92liyim gibi doğum tarihimizi pratkçe söylüyoruzda 2001 doğumlu çocuk ne yapcak.1liyim mi dicek.Olm yazık lan

Dün gece hiç tanımadığım bir Kız’a; Kardeş ateş var mı?dedim.Var dedi sigaramı yaktı. Hepsi bu işte, illa bir aksiyon beklemeyin

Uzayda iğne atsan yere düşmüyor. Demek ki o kadar kalabalık, demek ki uzaylılar var, dağılın.

Aslında 7 cücelerin durumu pamuk prenses’ten daha kötü.Doğur doğur özürlü diye ormana at.Ne biçim ana babalar var lan.

Buradan misafirliğe giden tüm ailelere sesleniyorum, o ultra yaramaz süper manyak 5-6 yaşındaki oğullarınızı getirmeyin, döverim.

KıRMıZı ve Papatya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş