1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

umut.

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve İLkİm* tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL

cesaret,ve inanç bazen yetmiyor hayal ettiklerini almaya.
    ne diye açtın ki..

**
    ama,

açmasaydı yeni bir hayal kurmak onun için imkansızlaşırdı....eğer cesaretin varsa inancın varsa buna rağmen alamıyorsan hayallerini avcuna kapağı açıcak ve üzülmiceksin uçup giden hayalin ardından yeni bir hayalle doldurucaksın hep ümit ediceksin ancak o zaman döndürrsün hayalleri gerçeğe.....:)

ve Pandora, açmaması gereken kutuyu açtı...
    dünyaya o kadar çok his bir anda yayıldı.
    son anda yetişip kapattı pandora kapağı, içeride yarım bir şekilde bir tek umut kalmıştı...
    ve işte o umut, biz insanları böylesine yaşama bağladı, bize kah acı çektirdi, kah bizi ellerimizden tutup dizlerimizin üzerinden kaldırdı.
    ben merakın için seni suçlamıyorum Pandora, senin yerinde ben de olsam o kutuyu açmaya yeltenirdim.
    kutuyu iyi ki açtın Pandora, bize dünyalar tatlısı profitrol olan umudu verdin.
    bunu iyi ki yaptın pandora..

alıntı..