Ünlü babalar ve çocukları

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
34,514
Beğeniler
7,077
Şehir
TÜRKİYE
#1
Hollywood'un Ünlü Babaları ile ÇocuklarıOnları tüm dünya tanıyor ancak çocuklarının gözünde çok farklı bir yere ve değere sahipler. İşte Hollywood dünyasından futbol camiasına kadar en ünlü babalar ve çocukları..

David BeckhamDavid Beckham, fotoğrafta iki oğlu Brooklyn, (soldaki) ve Romeo ile Lakers takımının maçını izlerken görülüyor. En küçük oğlu Cruz bu fotoğrafta yok. Beckham, üç oğlunun annesi Victoria Beckham ile 1999 yılında evlenmişti.


Will SmithWill Smith, 29 Mart'ta Los Angelas'ta oğlu Jaden ve kızı Willow ile bir premiere katıldı. Smith, iki çocuğunun Jada Pinkett Smith ile evli. Aktörün ilk evliliği Sheree Smith'den olan Trey adlı bir oğlu daha var.


Ben AffleckNew York'ta öğle vakti 2 yaşındaki kızı Violet kucağında fotoğraflanan Ben Affeck, kızuyla yakından ilgileniyor. Affleck, Violet'in annesi Jeniifer Garner ile 2005 yılı Haziran ayında evlenmişti.


Brad PittBrad Pitt, Angelina Jolie'den olan çocukları ve evlat edindikleri diğer çocuklar ile büyük bir aile olma hayallerine kavuştu. Yeni doğacak ikizleri ve 2 yaşındaki kızları Shiloh ile biyolojik olarak 3 çocuğu var.


Bruce Willis
Bruce Willis, 27 Haziran 2007'de kızları Rumer (soldaki) ve Tallulah ile bir filmim premierine katıldı. Fotoğrafta diğer kızı Scout yer almıyor. Üç kızının annesi ise Willis'in eski eşi aktris Demi Moore.


Billy Ray CyrusBilly Ray Cyrus ve 15 yaşındaki süperstar Miley Cyrus birlikte poz veriyor. Cyrus'un eşi Leticia Finley'den Noah adlı kızı ve Braison adlı bir oğlu var. Billy Ray'in ayrıva tanınmayan bir kadından Cody adlı bir çocuğu daha var.


Dustin HoffmanDustin Hoffman, 2007 yılında Avrupa'da bir filminin tanıtımına kızı Alexandra ile katıldı. Hoffman'ın 6 çocuğu var. 2'si eski eşiAnne Byrne'dan ve 4'ü son eşi ve Alexandra'nın annesi Lisa Gottsegen'den.


Jim CarreyJm Carrey, fotoğrafta Californiya Westwood'da 8 Mart'ta yapılan filminin premiereine kızı Jane (soldaki) ve kız arkadaşı Jenny McCarthy ile katılırken görülüyor. Jane'nin annesi Melissa Womer, ile aktör yakşaık 8 yıl evli kalmıştı.


Tom Cruise
Tom Cruise ve Katie Holmes, 10 Mayıs'ta çekilen bu fotoğrafta Californiya'da LA Galaxy ve New York Red Bulls maçını izlerken görülüyor. Cruise, 2 yaşındaki kızı Suri'yi kucaklıyor. Yanlarında Isabella Kidman-Cruise ile Connor Kidman-Cruise bulunuyor.


Sylvester StallnoneSylvester Stallnone eşi Jennifer Flavin ve üç kızı Sophia Rose, Sistine Rose ve Scarlet Roseile Rambo filminin premierine katıldı. Aktörün ilk eşi Sasha Czack'tan da 2 oğlu bulunuyor.
 

Benzer konular

Top