Unlu Mamüller Fuarı / Bursa

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,803
Beğeniler
6,472
Şehir
Seattle.
#1

Unlu mamuller teknolojileri kapsamında; Türkiye’deki büyük ve elit firmaların Bursa’da bulunması, fuarın Bursa kentinde düzenleniyor olmasını önemli kılmakta ve bu anlamda fuarı sektörün büyük buluşması yapmaktadır. UNTEK 2013 Fuarı; bölgesel anlamda sektörün en önemli pazarlama etkinliği olacak; Türk ihracatçısı için çok önemli bir platformu teşkil edecektir.SEKTÖRÜN BEKLENEN BULUŞMASI NİSAN AYINDA TÜYAP BURSA'DA BAŞLIYOR


4 Sergi Salonunda 15.000 m² Kapalı Alanda Hazırlanan, Sektörün Kendi Konusundaki
En Büyük Buluşması…


Kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Türkiye Fırıncılar Federasyonu ve Türkiye Unlu Mamul Makine Üreticileri Birliği Derneği işbirliği, Endüstriyel Fırıncılar Birliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın değerli destekleri alınarak hazırlanan UNTEK 2013, Unlu Mamuller Teknolojileri, Fırın ve Pastane Ekipmanları Fuarı, 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.


Fuarlar şehri Bursa'da 4 salondan oluşan 15.000 m2 lik alanda hazırlanan ülkemizin en kapsamlı unlu mamul teknolojileri fuarı, sektörün güçlü firmalarının birlikteliğinden doğacak sinerji ile ziyaretçilerin üretim aşamasından, tüketiciye ulaşmasına kadar geçirdiği evredeki tüm ihtiyaçlarını tedarik etmesine olanak tanıyacaktır. Unlu mamuller, pastane ve fırın ekipmanları konularında ihtiyaç duyulacak her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıklar ziyaretçilerin beğenisine sunularak üretici ile son kullanıcıyı bir araya getirecektir.


Unlu mamuller teknolojileri kapsamında; Türkiye’deki büyük ve elit firmaların Bursa’da bulunması, fuarın Bursa kentinde düzenleniyor olmasını önemli kılmakta ve bu anlamda fuarı sektörün büyük buluşması yapmaktadır. UNTEK 2013 Fuarı; bölgesel anlamda sektörün en önemli pazarlama etkinliği olacak; Türk ihracatçısı için çok önemli bir platformu teşkil edecektir.


Düzenlediği fuarlarla ülke ve bölge ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlayan kuruluşumuz Tuyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan Untek 2013, oldukça renkli ve hareketli bir atmosferde gerçekleşecektir. Fırın makinelerinden; Un fabrikalarına, Gıda Katkı Maddelerinden; Çikolata Kalıplarına, Paketleme - Dilimleme Makinelerinden; Dondurma makinelerine, Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarından; Değirmen Teknolojilerine kadar çok geniş bir konseptte profesyonellerin ilgi odağı haline gelecek olan UNTEK 2013 fuarı süresince; “Endüstriyel Mutfak ve Market Ekipmanları Özel Bölümü”, “Paketleme - Ambalajlama Özel Bölümü”, “Soğutma - Depolama ve Lojistik Özel Bölümü”, “Değirmen Özel Bölümü” gerçekleştirilecektir.


Fuarımızın ilgili sektöre ilişkin yabancı platformlarda bilinirliğini yükseltmek, ülkemiz ihracatının arttırılmasına yönelik yapılan çalışmalara katkı sağlamak amacıyla; Tüyap yurtdışı ofisleri - Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya, Mısır, Rusya ve Suriye - aracılığı ve etkin tanıtımlar ile bu bölgelerden profesyonel alım heyetleri fuara davet edilecek; ayrıca Almanya, Azerbaycan, B.A.E, Beyaz Rusya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Macaristan, Mısır, Moldova, Özbekistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Sudan, Suudi Arabis tan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan’dan sektöre ilişkin iş adamlarına davet gönderilecektir. Uluslararası boyutta alıcı ve satıcıları bir araya getirerek pazarlama ortamını sağlayacak olan fuara yurtiçinden ise Türkiye’de pazarın yoğun olduğu bölgelerden başta İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir şehirleri olmak üzere, Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz Bölgelerinden gelecek profesyoneller, katılımcı firmalarımızla iş bağlantıları kuracaktır.


Bu renkli atmosferde gerçekleşecek olan fuarımızda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.


UNTEK 2013 Fuar Kapsamında;
MAKİNE-ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ
HAMMADDE
AMBALAJ VE PAKETLEME TEKNOLOJİLERİ
DEPOLAMA VE LOJİSTİK TEKNOLOJİLERİPASTACILIK EKİPMANLARI
CAFE, OTEL VE RESTORAN EKİPMANLARI

DEKORASYON
LABORATUAR VE ÖLÇÜM ALETLERİ
DEĞİRMEN TEKNOLOJİLERİ
SEKTÖREL DERGİLER VE SİGORTA


Yer almaktadır.
Fuar hakkında daha detaylı bilgi almak için www.untekfuari.com ve www.tuyap.com.tr, adresini ziyaret edebilirsiniz.
Fuar, 18 - 20 Nisan 2013 tarihleri arasında 11.00 - 20.00, 21 Nisan 2013 tarihinde ise
11.00 - 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

 

Benzer konular

Top