1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ünlü Şarkıcı Cher'in Kızı Erkek Oluyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL

Dünyanın en ünlü şarkıcılarından birinin kızı erkek olmaya karar verdi. Bu kararı açıklarken ailesinden destek gördüğünü söyledi.
    Amerikalı ünlü şarkıcı Cher’in kızı Chastity Bono’nun cinsiyet değiştirerek erkek olacağı açıklandı.

Cher’in, Sonny Bono ile evliliğinden olan 40 yaşındaki Chastity Bono’nun yaklaşık 20 yıl önce lezbiyen olduğunu açıklayarak annesi Cher’i şoka uğratmıştı.

Ünlü sanatçı kızının lezbiyen olduğunu kabullenemiş, bunun gelip geçici ya da tedavi edilebilir bir şey olduğunu düşünerek kızını psikoloğa göndermişti. Cher, bir süre sonra durumu kabullenerek kızının yanında oldu.

Amerikan medyasında yer alan haberlere göre, aile içinde ve yakın çevresinde’ Chaz’ olarak bilinen Chastity Bono’nun sözcüsü, “Chaz, yıllardır düşündüğü cinsiyet değiştirme konusunda, gerçek kimliğini onurlandırmak için cesur bir karar verdi. Bu kararıyla da gurur duyuyor. Ailesinin gösterdiği destek ve saygı için de müteşekkir” diye konuştu. Sözcü Bragman, Chastity Bono’nun yalnızca hormon tedavisi mi göreceği yoksa ameliyat mı olacağı sorularını yanıtsız bıraktı.

Cher Ve Kızı

Artık Cher Ve Oğlu :D

İşte Birde Eski Ve Yeni Hal

Benim yorumum :D
    Kız hali biraz tombiş ama güzelmiş
    Erkek halinide Şahana benzettim ben :D

Sayfayı Paylaş