1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ünlüler Fethi Sekin'i Anlatiyor (Benim Adım Fethi Sekin)

Konusu 'Eğlenceli / İlginç Flash ve Filmler' forumundadır ve TeBeSSüm tarafından 10 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. TeBeSSüm
    Melek

TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Süper Moderatör

Beğenileri:
    2.093
    Ödül Puanları:
    6.330
    Banka:
    2.831 ÇTL
    İzmir'de PKK'nın katliamını büyük bir kahramanlıkla önleyen Şehit Polis Fethi Sekin için, Arda Turan'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a, Murat Boz'dan Erhan Çelik'e ünlü simalar kamera karşısına geçti.

İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerin katliamını şehit olma pahasına önleyen Trafik Polisi Fethi Sekin için ünlüler kamera karşısına geçti. TRT 1 Ana Haber'in başarılı sunucusu Erhan Çelik tarafından şehit polisin ağzından yazılan ve şehadetine giden yolun anlatıldığı metni, ünlü simalar bölümler halinde seslendirdi.
    İşte kahraman polis Fethi Sekin'i seslendiren ünlüler:

Erhan Çelik, Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Altan Düzyatan, Hande Yener, Wilma Elles, Burcu Esmersoy, Oktay Kaynarca, Sibel Eraslan, Esra Erol, Cengiz Kurtoğlu, Murat Yıldırım

"KURŞUNUM BİTTİ"
    Şehadete giden yolu anlatan duygu dolu metin:

Benim adım Fethi Sekin, 43 yaşındayım. Memleket Elazığ. Dün İzmir Adliyesi'nin önünde görevdeydim yine. Trafik polisiyim. O iblisleri arabanın içinde gördüm. Alçaklıkları gelişlerinden belliydi. Dur dedim durmadılar. Önce biri indi sonra diğeri. Başladılar kurşun sıkmaya. Dedim ki; "Kurşunum bitene kadar size dünyayı dar ederim!" Ettim de! Kalleşlerin peşine düştüm. Onlar sıktı, ben sıktım! Gözüm bir şarjörde bir de bizim çocuklarda. Bizimkiler yetişene kadar... Dayandım, dayandım, dayandım... Derken kurşunum bitti.

bivatandaş ve YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.689
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.939 ÇTL
    Sinekten yağ çıkarmak gibi bir amaç peşinde olan İzmir'deki bir sağlık merkezi hasta mahremiyetini hiçe sayarak sosyal ağda Fethi Sekin'in kendilerine geldiğini bildirmiş... Bu kadar mı ruhlarını paraya sattı bu adamlar ya. Kahramanım adam! Sen ve senin gibiler sayesinde huzurluyuz biz.

bivatandaş ve TeBeSSüm bunu beğendi.